Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhám, hajam, sminkem...

Milyen ruhám, hajam, sminkem legyen, ha élő halott (forma) zombi leszek farsangkor?

Figyelt kérdés
Idén kivételesen beöltözök farsangkor. Kitaláltam, hogy zombi, vagy nemis tudom, valami élő halott leszek. Milyen legyen a ruhám? Itthon szeretném elkészíteni, esetleg anyukám meg tudná csinálni (varrónőnek tanult). A smink az már megvan, tök jó mű seb, teljesen élethű lesz (ha sikerül). És a haj? Az ha feltupírozva lenne, és ennyi, akkor az úgy jó lenne? A smink a seben kívül egy erős fekete smink elég? Vagy pontosan milyet? Normális válaszokat kérek!!!!! JA ÉS 14 LÁNY VAGYOK.
2012. jan. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a sminked legyen erős, fekete.

Kb, mint neki:

[link]


Vagy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=YSScwKZcLCw



A jelmez szerintem egyszerű.

Egy gyűrött véres ruha megteszi. Persze ha nem megengedett a vér, akkor csak simán piszkos, szakadt ruha.


[link]


[link]



A hajad legyen torzonborz, szerintem kicsit lógjon bele az arcodba.



Nézz videókat, képeket!



Szerintem itt van egy csomó jó sminkes videó:

http://www.youtube.com/user/petrilude/videos

Elég bonyolultak, de nagyon jól néznek ki.

2012. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fehér haj

elkent éjfekete smink

2012. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A smink az már oké. Meg lesz oldva. Na de a ruha? Azzal még mindig bajban vagyok. Csak mert egy tök jó műseb lesz a nyakamon (amit megpróbálok én összedobni) és olyan ruha kellene, amiből kilátszik a nyakam. Ing az nem lenne jó, mert eltakarná. Esetleg egy sima egyszínű fekete trikó?? Mennyire lenne gáz? És a gatya, akkor milyen legyen?
2012. jan. 26. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha egy fekete trikóra felvarnáll szakadt rojtokat?
2012. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
júúj. ez nagyon jóó :) köszi szépen!
2012. febr. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!