Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Bejön nektek az ha...

Csajok! Bejön nektek az ha egy férfi izmos?

Figyelt kérdés

Bejön nektek vagy inkább taszít az, ha egy pasi nagyon izmos?

Például ha annyira kigyúrt, mint Jim Cordova? [link]


2012. jan. 14. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Na ez a pasi undi! Én szeretem, ha egy pasi izmos, de maradjunk inkább annál a kellemesen kidolgozott típusnál. Az sem baj, ha van 1 kis poci. :)

24/n

2012. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Fúúúj, nem! De ő annál inkább. [link]
2012. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez már túl izmos. Szerintem [link] ez a tökéletes férfi test. Ennél még kicsivel izmosabb belefér, de amit linkeltél, az nagyon sok nekem.

18/L

2012. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem Nem.

Viszont túlsúlyos se legyen.

Én a csontkollekciókra bukom, akinek természetes izomzata van. A természetes alatt azt értem, hogy ne egy lusta disznó legyen, akit mindenki kiszolgál, és a munkába is autón tolja be magát... Hanem legyen lendületes és csinálja meg maga az otthoni meló ráeső részét, ne legyen lusta néha kirándulni menni vagy biciklire pattanni. Az ilyen tevékenységektől azért normál esetben lesz némi izma az illetőnek, ami jó. (Ha nem fél a kapálástól vagy a biciklivel történő munkába járástól, akkor még egész sportos is lehet, az is jó.)

Viszont az ilyen konditermekben összegyúrt izmok iszonyúan taszítanak....


Mondom én....

30n

2012. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem szeretem az izmos pasikat, vastag combokat, kockás hasat... viszont a karizommal és a csuklyával meg lehet őrjíteni :)

19L

2012. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Amit a 2., 3. válaszló linkelt, az egy teljesen átlagos izom tömeg. Csak éppen rendesen le vannak szálkásítva. Mondjuk a mai emosok, meg gyíkok világában lehet, hogy átlag felettinek tűnnek, de ennek kéne az alapnak lennie.
2012. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

23:40

a 3. válaszoló vagyok. Teljesen igazad van, ennek kellene a normálisnak lenni, de most az a divat ha a pasinak elég vékony a combja a csőnacihoz. :) Meg mivel nem cisnálnak a gépezésen és emozáson kívül semmit mitől is lenne izmuk? :)

természetesen, tisztelet akivételnek, mert vannak rendes pasik is, mint pl a barátom. De sajnos sokkal többen vannak az másik csoportból.

2012. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

[link]


ez nekem is tökéletes!!

2012. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez az általad linkelt pasi-ideál csak a pasik mániája, olyan mint a nőknél a nagy mell.
2012. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
sztem undi....
2012. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!