Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen a mellbőség és a...

14 évesen a mellbőség és a mell alatti kerület között 8 cm a különbségem. Nagyon pici?

Figyelt kérdés
Engem zavar is. Meg az is, hogy mindenben apa családjára ütöttem (olyan vagyok mint a nővérei) de a mellem sztem nem lesz olyan mint a nagynénéimé. Ugye tudjátok, hogy 13 cm különbségnél jó az A-s melltartó. De ugye, az még nagy, sőt, a mell alattim 58 cm! Csak én vagyok ezzel így? Sztetek nagyon gáz? Tinimelltartó jobb mint a top?
2009. máj. 25. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordj csak toppot, és nem gáz.. 14 éves vagy, az istenit!!!
2009. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
sya én 13 vok és sztem is kicsi mondjuk perpill én nm tom +mérni de az látszik h azér több de sztem nm gáz mee van akinek még kissebb...
2009. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
ja igen(utcsó vok)ha nm "körte" hanem "alma" akk nm a nagysága számit XD
2009. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nos nem mondom azt, hogy tökéletes ilyen korban, de van akinek tényleg kissebb. Ha jó rád a tini melltartó hordhatsz azt is, nekem sokkal kényelmesebb volt, de hordj mellé topot, mert nem szabad, hogy már ilyen korban ellazuljanak az izmok és később se tartsanak. Fog még ez nőni!

Elsőnek pedig üzenem: Lehet hogy még csak 14 éves, de manapság korábban érnek a gyerekek, és némelyikük kinéz 18nak is! Már nem úgy kell kezelni őket, mint 20éve..

2009. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ennyi pedig sokkal idősebb vagyok nálad... nem nagy, de ez van. Miért zavar?
2009. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem miért kell legalább minden egyes nap új "Kicsi a mellem?" topicot indítani.

H ne csak offoljak: 14 éves korodban ne problémázz ezen...Volt egy osztálytársam, akinek 14 évesen semekkora melle sem volt, aztán most 18 éves korára neki van a legnagyobb melle az egész osztályban. De ha meg nem nő, akkor ez van. Szeresd meg, olvasd el az összes edddigi topicot ami a témához kapcsolódik, ott olvashatsz megnyugtató megjegyzéseket.

Ha esetleg vki azt mondaná, h csak azért ilyen nagy a szám, mert nekem nagy mellem van, akkor most mondom, h nem, nekem is elég pici. De ez van, nem tudok vele mit csinálni. Örüljünk annak, h a miénk nem fog lógni.

2009. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
14 éves vagy: még csak mostanában kezdett el nőni a melled. Ha 10 év múlva is ekkora lesz, akkor mondhatod, hogy kicsi. Most inkább örülj neki, hogy nem zavar a mindennapi életben.
2009. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Maradj a toppnál :) és élvezd míg ilyen kicsi.

Nekem akkora melleim vannak hogy, nem tudok hason aludni :(:( ez teljesen elszomorít és az legviccesebb hogy, duci se vagyok XD

2009. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%

Őszintén szólva nem értem a sok fiatal kislányt aki itt kérdezgeti hogy normális e a melle vagy pici stb.

13-14 évesen én azzal voltam elfoglalva hogy kiélvezem a gyerekor végét és nem a mellem aggódtam! Kit érdekel mekkora a melled?? FIATAL VAGY! valószinűleg még bőven fog nőni! de ezzel ráérnél 16-17évesen foglalkozni. az a baj hogy a mai fiatalok egyre felnőttesebbek akarnak lenni, sok 12-13-14éves kis p*csa ugy nézki mint egy 20éves! ahelyett hogy várnának a hajfestéssel, műkörömmel, sminkkel addig amég legalább benem fejezik az általános iskolát!

2009. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Igazatok van! És be is tom bizonyatani: strandon ismerkedtem. És legalább a szemembe néztek =) Nem kell mndanom, sikeres volt az ismerkedés :) És amúgy a 60/A-s melltartó jó nekem! :) Sőt, lehet, hogy a "60" még egy piciz kevés is! :D
2009. jún. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!