Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen bőrre mit ajánlotok?...

Ilyen bőrre mit ajánlotok? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Tág pórusú,mitesszeres és zsíros,de sokszor száraz is.Nagyon sokféle kencét kipróbáltam már,de nem jöttek be,most szolizni fogok,amúgy is szeretnék,hogy barna legyek,de mellé szeretnék vmi krémet használni.


2012. jan. 11. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen a bőröm. Zsíros is, nem is,pattanásos is,nem is...azt hiszem ez a vegyes típusú. Ne használj rá kérmet! Reggelés este jó alaposan most meg hideg és meleg vízzel is (hideget hagyd utoljára) törölgesd is át alaposan. Ha kell rakj rá egy leheletnyi púdert,és ennyi. Próbáld ki, nekem ez jött be legjobban.
2012. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
heti rendszerességgel gőzölj és akár kétnaponta radírozz.
2012. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
két-háromnaponta, vagy amilyen gyakran szükségét érzed, bőrradír (nevetni fogsz, de az én lehetetlen bőrömre az Avonos lábradír vált végül be, szinte mindent kipróbáltam előtte) + tonik, ez jöhet mosás után naponta.
2012. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
először egy kozmetikust. az avonban meg van olyan termék h arctisztitó és tonik. azt használd minden nap.
2012. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Avonost még nem próbáltam,de azon kivül szinte mindent,de teszek egy próbát!:) Heti 1x radírozom,gőzölöm az arcom,minden reggel lemosom arclemosóval,és hideg vízzel de után kiszárad ezért muszáj bekennem hidratálóval,de ha meg nem mosom le az arcom,tiszta zsír az egész..:D nagyon jó.
2012. jan. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!