Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány? A...

Szerintetek szép ez a lány? A Kardashian nővérek egyik húga. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A K-mint Kardashian című műsorban már láthattátok esetleg de akkor még kisebb volt. 15 éves.

Kendall Jenner: [link]


[link]


[link]


[link]


Szinte smink nélkül: [link]



Szerintetek szép? Nemet és kort is írjatok!


2012. jan. 10. 18:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

sini-sunáznám!

24f

2012. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ma 19:25 vagyok. Azt lehagytam, hogy szerintem amúgy Kendall a legszebb, és a legnormálisabb a Kardashian-Jenner famíliából.
2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szép, teljesen átlagos. 22 L
2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
szerintem is széép :) bárcsak így néznéék ki :$
2012. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szépm de hogy az utolsó képen nem smink nélkül van, az fix... Max ha tele van ps-sel.
2012. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
az utolsóhoz oda is írtam h szinte. de egyébként teljesen smink nélkülit nem találtam csak olyat ahol kisebb és még szemöldöke se volt kiszedve ezért az nem linkeltem mert sokan ugyis ahoz hasonlították volna a többi képet :)
2012. jan. 11. 18:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez a lány tényleg szép! Az egyetlen ok, amiért nem azt mondom hogy "gyönyörü", mert hiányzik ( még ugye természetesen ) a vérbeli nöiesség. Édes, ártatlan, vidám, de a gyönyörühöz nekem sexinek, huncutnak és kicsit rejtélyesebbnek kéne lennie. Tényleg szép, irigylem is érte, mert akár honnan nézem, Én se utasítanám el ha a kegyes Világteremtö egyik nap becsöngetne hozzám, és azt mondaná "Figyelj már, nem akarsz olyan arcot mint neki van?". A lábát megcsókolnám érte, és igent mondanék.
2012. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ohh, Utolsó voltam : és hát hogy rámutassak néktek óriási memóriám mérhetetlen mennyiségére,( erös irónia Hölgyeim és Uraim ) had válaszoljak a kérdés második és egyben utolsó részére is :

Lány vagyok és 14 éves. :) 14 évesen az aprón kívül az észt is osztom, bocsánat is érte ha már fárasztó olvasni ezt a számot mint kort, de a vélemény az vélemény egy 8 vagy akár egy 30 évestöl is.

2012. jan. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
utolsó: én 15 éves vagyok, de hogy megmondjam őszintén, amikor olvastam az első szöveget amit írtál azt hittem hogy legalább 17-20 éves lehetsz!!
2012. jan. 14. 20:25
 20/23 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon szep es aranyos 19L
2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!