Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha látszik,...

Nagyon csúnya ha látszik, hogy borotválva van a mellkasom?

Figyelt kérdés
Magyon erős a szőr és hiába van frissen borotválva látszódnak a fekete pontok és érezni is lehet,hogy szúr.
2012. jan. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Amúgy picit növeszd meg és menj el legyantáztatni!Akkor nem látszódnak majd a fekete pontok és szúrni sem fog.

2012. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha,főleg nyáron le szoktam gyantáztatni,de sajnos 1 hét után már újra borostásodik.
2012. jan. 10. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami szép dolog látni a borostákat. Vagy gyantáztasd vagy (ami nekem nagyon-nagyon tetszik) inkább hagyd meg. Iszonyatosan szexi tud lenni egy szőrös férfi!!! Persze ízlések és pofonok...
2012. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném meghagyni,mert nagyon erős és tényleg túl sok.Mindig is borotváltam,de most már nagyon hamar,szinte pár óra alatt borostás lesz.Járunk uszodába és az ismerősök közül már többen is megjegyzést tettek rá.
2012. jan. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!