Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetováltatni szeretnék,...

Tetováltatni szeretnék, valószínűleg jövő hét eleje felé tudnék is menni. Viszont jövő pénteken elutazom egy hétre külföldre. Tetováltassak előtte vagy inkább várjam meg, amíg visszajövök?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora mintát és hova. Ha csak egy kisebbet, akkor simán tetováltathatsz, pár nap alatt úgyis kisebesedik. Viszont, ha nagy minta akkor inkább majd csak akkor, ha visszajöttél.
2012. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, az egyik az kicsi, a másik nagyobb (kb. 6 cm), de szinte csak pár vonalból áll.
2012. jan. 5. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem akkor csak nyugodtan csináltasd meg.
2012. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jan. 6. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként azt megkérdezhetem, hogy hova tetováltatsz és mit? Kíváncsi lettem :P


Nekem a bal csuklómra van rátetoválva a kislányom neve :)

2012. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bal bokámra két, egymásba fonódó madarat, ami az életfelfogásomat és a kedvenc idézetemet jól tükrözi, a bal csuklómra pedig egy expecto patronum feliratot, mert 10 éves korom óta (most 23 vagyok) imádom a Harry Pottert, és ha már boszorkány nem lehetek, legalább így védelmezzen. (:
2012. jan. 6. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!