Ice Watch vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszenek az Ice Watch órák...de nem adnék értük annyit, amennyibe kerülnek...

Lány vagyok, 13 éves...

Gondoltam rá, hogy az Ázsiában lehet kapni 2000ért..ott venni egyet...de másrészről meg bennem van hogy csak a divat...és hogy úgysem venném föl...pedig meghalok értük...


Régebben tetszettek a Too late órák...de nem lett, nem is érdekelt utána...

tehát ebből gondolom hogy csak a divat érdekel engem is... pedig nem vagyok az a tipikus divatribi...


Szerintetek érdemes lenni ,megvenni vagy hagyjam mert valóban elmúlik majd?


(másik ami visszatartana hogy elég "puccos" osztályba járok..és félek hogy kicikizének hogy nem eredeti...engem nem érdekel...de azért...szal mindenki meg tudja venni csak én nem?)



Előre is köszi a normális válaszokat!


2012. jan. 4. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen undorítóak ezek az órák, nem is értem h lett ez divat... ne vegyél, ázsiában meg főleg ne.
2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk tetszenek...eredetit biztosan nem fogok...20000 vs. 2000? nem mind1...
2012. jan. 4. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem érdemes megvenned.Szerintem a Too Late jobb... amúgy ez is olyan mint az úgymond 'csöves sapka' volt pl mint tavaly 'divat' és sok mindenkinek olyan volt.Szerintem valami szép,egyedibb órát válassz!:) ami nem ennyire tömegcucc, meg amugy is ocsmány..

17/L

2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van hamis ice watchom.Én szeretem, szerintem nagyon jó!:D Én el is mondom, hogy hamis. Nem fogok kiadni érte 20000 Ft-ot... Megéri megvenni tényleg jó!:)
2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a Too late még inkább tömegcucc...osztályban 2 (fiú) watch van, Too late-ből meg 6...

Barátnőm iskolájában nem is ismerik egyáltalán...

Tehát annyira nem tömegcucc...még...

Szóval én szeretnék egyedi lenni... de nem mindig megy sajnos...

Most mondjuk eléggé "antitömegcucc" féle órám van...ha gondoljátok, holnap felrakok képet róla...

Tetszik meg szeretem (éles ellentéte ezeknek) csak az a gond h a fém kikezdi a bőröm és kisebesedik tőle...vagyis viszket meg vörösödik. én ugye vakarom és ebből jönnek a vagdosós stílusú sebek....


Elég problémás egy csaj vagyok :)


Szeretnék még választ, az eddigieknek pedig köszönöm!

2012. jan. 4. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Vacak tucatáru. Inkább kérj valamelyik nagyobb ünnepre egy igazán szép, egyedi karórát (Fossil, DKNY, D&G, Diesel).
2012. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az árral van ldginkább bajom...tehát DKNY tuti nem lesz..azért köszi, kérnék még választ
2012. jan. 7. 16:26
 8/8 kínaimandarin válasza:

nekem is van,és én nekem is nagyon tetszik. divatos,és kényelmes. lehet,hogy most divat,de jövőre már nem lesz,és akkor majd nem lesz ennyi ice watchos...vaterán lehet kapni eredetinek kinézőt(nekem is onnan van,és jó!!) :)

és van hogy 1300 Ft-ért adják plusz párszáz forint postaköltség,de szerintem megéri... :)

2012. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!