Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyszerűen utálom a szép...

Egyszerűen utálom a szép embereket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Utálom a szép embereket. Hasonlítani akarok rájuk, de sehogy sem megy. Én kövér vagyok, az arcom se szép, a hajam, amit szeretnék magamon, ha minden reggel lenne türelmem megcsinálni.

Fogynom nagyon nehéz, kb 5-6kg feleslegem van, ami nagyon ragaszkodik, most így ünnepek után talán még több.

Arcommal nincs mit kezdeni, nagy orr, felső ajkam gyakorlatilag nincs, szempilláim rövidek.

A frizurámat szeretem, sokszor felkelek korábban, hogy beszárítsam, kiegyenesítsem (nem puszta hiúságból, szerintem szép a hullámos haj, de nekem még azt is sikerült rondán örökölnöm).

Hogyan tudnék még reményt adni magamnak? 100%, hogy senkinek se kellek majd így...

14L


2011. dec. 29. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
+barátnőim mind jól néznek ki a fényképeken, gyönyörűek:( Undorító, hogy ilyen irigy vagyok olyanokra, akiket kedvelek!
2011. dec. 29. 23:58
 2/7 anonim válasza:

még változhatsz, nyugi..


én is hasonlóan éreztem magam általánosban, aztán a gimi csodákat tett.. kiderült h nem is vagyok csúnya, csak nem volt semmi önbizalmam és most sztem elfogadható vagyok:DD.. nade nem ez a lényeg, hanem h; lehet h csak te vagy ilyen kritikus magadhoz, ha meg nem, és tényleg helyesen értékeled magad, akkor is mindig maradnak B vagy C kategóriás pasik;DD 16L

2011. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehetsz szép. Már szinte unom a sok egyforma lányt, nem tudom megjegyezni őket se arcról se ruháról... Vannak olyan ismerőseim akik egyetértenek, vannak akik nem de a férfiak néha sokkal szebbnek/érdekesebbnek/vonzóbbnak találhatnak érdekes dolgokat a nőkön mint az átlagos divatos dolgokat. Mindegy, hogy most valami aranyos felesleg vagy karakteres vonások, a "másság" is lehet ízléses és szexi. A legvisszataszítóbb dolog szerintem az, mikor látod valakin, hogy kényszeresen törekszik arra, hogy őis ugyanolyan legyen és nem veszi észre az erényeit.


Rajtad múlik, hogy különleges vagy, vagy ronda

f/21

2011. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

ha 5-6 kg van rajtad akk nem vagy kövér max duci sztem....járj valami mozgásra(tenisz,aerobik,tánc...stb) és kb fél év alatt-egy év alatt le fog menni ha teljes az erőbedobásod,igyál sok vizet az csökkenti az éhségérzetet(de vízzel pótold az ételt,csak igyál sokat,mert az általában csak használ:D)

arcod:ilyen korban már a legtöbb lány sminkeli magát(mondjuk én pont nem de mind1,nem nézem le azokat akik igen),tehát egy kis szempillaspirál,leheletnyi alapozó(tényleg kevés vagy semmi),esetleg szemcerka(de még az se fontos),sőt az ajakápoló is dobhat az összhatáson egy egyszerű rózsaszín labello ami alig látszik sztem pl sokat változtat,kiemeli h figyelsz magadra

a hajaddal pedig igenis törődj! próbálgass otthon frizurákat és ami tetszik azt hordd bátran a suliban is


én nagyon szerény,zárkózott voltam és bűnrondának tartottam magam,én is utáltam a szép lányokat,de aztán fogytam(csak 3 kg-t,még mindig van rajtam 2-4kg,de ezen dolgozom)és megnőtt egy kicsit az önbizalmam,előtte csak sötét színeket hordtam mert "slankítanak" mostmár színesebben öltözködöm,és észrevettem hogy már néha megnéz 1-2 srác(pedig nem vagyok egy szépség,inkább olyan átlagos csak kicsit duci talán)

ja és ha gondolod írok még tippeket:

-a körmöd fesd ki(mindegy milyen hosszú vagy rövid)és ha elkezd kopni szedd le,mert annál nincs kiábrándító mint repedezett lakk

-mosolyogj átran-na azért nem kell cad röhögcsélése kezdeni-az mindig jó:)

-flörtölj!:D na nem kell rögtön a suli nagymenőjét kiszúrni,sőt legjobb ha nem a suliba kezded,inkább az utcán,buszon...egy ismeretlen max annyit mond az ismerőseinek h bámulta egy csaj aki nem jön be neki....és? úgyse látod többet:D

hirtelen ennyi jutott eszembe:D

15/L

2011. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* de NE vízzel pótold az ételt
2011. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fú, hát nyilvánvalóan azért vagy irigy másokra, mert magaddal nem vagy elégedett, ezért mindenképpen belül kell megváltoznod, és elfogadnod magadat.

Nagyon sok fiút nem zavar az a pár kiló felesleg, sőt, szerintem több olyan van, aki a kerekebb lányokat szereti, mint az, aki a nagyon vékonyakat.A lényeg, hogy ne félj önmagadnak lenni. Gondolj arra, hogy nem élheted le úgy az életedet, hogy nem szereted saját magadat. Vagy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, vagy pedig változtatsz.

Menj aerobic órára, ússz, vagy ha nincs erre időd, akkor otthon tornázz, esetleg változtass egy kicsit az étrendeden, és akkor hamar lemegy az az 5-6 kiló.

Az pedig, hogy csúnya az arcod... Hát azért, mert valamid kicsit nagyobb vagy kisebb, mint az átlagos, nem vagy csúnya. Pont ettől vagy különleges. Abban a korban vagy, ahol a lányok elkezdik sminkelni magukat. Próbálj ki különböző egyszerű sminkeket, és nézd meg, melyik mutat előnyösen az arcodon, és azt viseld. A hajad nyugodtan variáld, az is rengeteget változtat! Ha csak minimálisan változtatod meg az öltözködésedet (pl nagy bő pólók helyett elkezdel hordani nőiesebb darabokat), már jó úton jársz.

(Nekem van egy arab származású ismerősöm, és nagy orra van, de ettől függetlenül az egyik legszebb csaj, akit valaha láttam, szóval ne aggódj, amiatt, hogy csúnya vagy, csak mert valamelyik részed eltér a megszokottól! :))

20L

2011. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

minden embernek előbb utóbb akad majd vki :) akármilyen is

amugy meg nem tűnt vészesnek ahogy leírtad

18/f

2012. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!