Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vesztek valamilyen kozmetikai...

Vesztek valamilyen kozmetikai terméket még idén, mielőtt felemelik az árát azoknak is?

Figyelt kérdés

Jövőre minden drágább lesz, sajnos. Tartós élelmiszereket, tisztítószereket, papírárukat vettünk már kicsit többet. Én pedig arra gondoltam, hogy összeírom miket használok, mik azok amiket mostanába szeretnék kipróbálni és ezekből összeállítok egy fontossági sorrendet és megveszek néhány tételt még idén.


Tusfürdőt, testápolót mindenképpen veszek, de szeretném kipróbálni a garnier arcápolási termékeit is, így valószínűleg azok közül is veszek valamit.

Így egy kicsit tudok spórolni és ha csak február környékén kezdem el használni, akkor sem lesz semmi. :)


Van még aki így gondolkozik? Ha igen, ti milyen kozmetikai termékeket vesztek meg még az idén?

16/L


2011. dec. 26. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet. :)

De nem igazán hiszem, hogy már veszek valamit. Nem fogok bejutni a városba. :(

2011. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem ha drágább is lesz akkor is megvesszük majd azt amit nagyon akarunk vagy amire nagyon szükség van

én ezért nem spájzolok


akkor is lesznek majd akciók


max egy parfümöt veszek még de nem azért mert jövőre minden drágul hanem mert most akciósak pont a dm-ben

2011. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Szerintem én rászánok a héten néhány órát, és veszek pár dolgot majd!

2011. dec. 26. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Veszek, és eladok. Idén is, de jövőre is.
2011. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!