Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a műköröm előnye-hátránya?...

Mi a műköröm előnye-hátránya? Általában mennyibe kerül egy egyszerűbb zselés? Szerintetek hány éves kortól elképzelhető egy szolidabb mintájú műköröm?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismeretes körmös nem csinál 14 év alattinak műkörmöt. Neki még alakul a keze, a körme, káros lenne rátenni akármit is. Előnye, hogy felteszik és nincs vele az égvilágon semmi gondod 3 hétig (feltéve ha jó minőségűre csinálják). Ápoltságérzetet hat, ha igényesen választasz nem ilyen tűhegyes boszorkánykörmöket xD

Nos én körömpárti vagyok, hátrányt nem nagyon tudok mondani... Eleinte fura megszokni de utána lazán megy... :) vidéken az árak 3200-3800 közt mozognak nagyvárosokban 3600-4200 között az egyszerűbbek.

2011. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hátránya nincs, ha megfelelő formájú és méretű körmöt választasz. A körmösnek tudnia kell ajánlani, amihez ki fog kérdezni: volte már műkörmöd, mivel foglalkozol, szokott-e lenni hosszú körmöd, stb... Én először kerek, vagy mandulaformát javasolnék (ez utóbbi optikailag nagyon szépen megnyújtja az ujjakat!), amik a legkényelmesebb formák.

Üdv, egy körmös

2011. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok: én 14 alatt nem csinálok senkinek, 14-15 (16) éves lányoknak is csak szülői beleegyezéssel. Szerintem nem általános iskolás kislányoknak való.
2011. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) én egy egyszerűbb, francia körmöt képzeltem el magamnak, kis díszítéssel. nem szeretnék túl hosszút, mert szerintem az zavarna. és nem vagyok már általános iskolás:))
2011. dec. 15. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is francia van, most karácsonyra szeretnék valami ünnepieset, egy kis aranyporral megszórni, kisebb minta is tök jó lenne :)
2011. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tönkreteszi a körmeimet, de nekem alapból gyengék a körmeim, nekem ez egy nagy hátrány.
2011. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: a műköröm nem teszi tönkre a körmöt, csak a műkörmös
2011. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!