Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eredeti lenne? Hihetetlen?...

Eredeti lenne? Hihetetlen? Hogy hívják ezt?

Figyelt kérdés

Nyílt egy új parfümbolt 1-2 hete, de olyan, hogy tartályok vannak. Úgy adnak el parfümöt hogy lehet 30, 50 vagy 100 ml-t kérni, és a tartályból töltenek az üvegbe.


Így tehát nem kapod meg azt az üveget ha pl. a parfümöt a DM-be vennéd, mert ez egy szimpla egyszerű üveg, de a parfüm az elvileg(?) ugyanaz mint a dm-es.


És nagyon olcsó volt! 100 ml Dior hypnoticot (ami neten 12000 vagy mennyiért láttam 30 ml-t vagy 50 ml-t) megkaptam 2700 ftért!!


szerintetek eredeti lehet a parfüm? mert délelőtt 10kor fújtam magamra itthon a parfümöt és picit még most is érzem a szagot (fél 5 van) délután 2 körül intenzívebb volt.


Hogy hívják az ilyen boltokat ahol nagy tartályok vannak és abból "csapolnak le"?


2011. dec. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen!!!Egyszer én is voltam ilyen boltban,és 300ért töltötték meg a parfümöm(bár az csak 5mili volt ilyen mini utazóparfümtartóban!),de iszonyatjó tartós illata volt(escada márkájú).


Privibe elárulod,hol van ez az üzlet,ha Budapesten van?

2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne eredeti? Csak utánzat.

A parfüm az egy luxuscikk, nagy divatházak, mint pl. Dior, Versace, Armani, Diesel, Gucci stb... nem fognak tartályból árusítani parfümöt. A minőséget mindig meg kell fizetni, ilyen luxus márkáknál már nincsenek csodák, pl. Armani meg Diesel öveket árusítanak 2000-5000Ft-ért ilyen szöveggel, hogy eredeti, csak leesett a kamionról... ja persze...

Az már más kérdés, hogy vannak rossz, közepes, jó, és nagyon jó minőségű utánzatok.

2011. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy eredeti. Eddig sem az üveget fizetted meg, hanem a márkanevet. Gyorsan vásárolj, mert a NAV abban a pillanatban bezáratja ezt a boltot, amint tudomást szerez róla.
2011. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, már nem lehet így árusítani parfümöt, és tényleg hamisított lehet (attól még lehet minőségi).
2011. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem eredeti.

Nincs róla semmi igazolás, hogy az lenne.

Ez nem azt jelenti, hogy gagyi, sz@r minőség, de nem eredeti.

(Én is használok utánzat parfümöt, de van neve, meg üvege, erről legalább tudom, hogy nem eredeti, viszont nagyon tartós az illata, és nem lehet megkülönböztetni az igazitól.)

2011. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első: Szombathelyi vagyok.


Hát sajnálom:// pedig nagyon édes, bár igazi diort sosem szagoltam még. akkor többet nem vásárolok ott.

2011. dec. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!