Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire hiú pasi létemre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rendkívül hiú vagyok , de ez nem nyilvánul meg feminim öltözködésben vagy hasonlóban.A családunk összes férfi tagja ilyen.Édesapám 47 évesen plasztikai műtétet csináltatott magán hogy fiatalabbnak nézzen ki meg mindenféle kencét magára ken de mióta az eszemet tudom azóta ilyen meg pl ha tükröt lát valahol egyből megnézi magát emellett ő teljesen maximalista , rendmániás és feltörekvő ember de kiváló apa is.És ezt a hiúságot azt hiszem örököltem tőle , ezzel nincsen baj de engem zavar hogy az emberek furcsán vélekednek rólam meg erről az "esztétika mániáról"
2011. dec. 7. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért szerinted neked milyen olyan szokásaid vannak,ami az átlagtól/normálistól eltér?


Hetente jársz kozmetikushoz,intimkozmetika v mi? :D

2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hetente nem de havonta igen.Sokszor bizonyos alkalmakkor elmegyek fodrászhoz beállíttatni a hajam.Én is használok arc krémet.De kicsit félek hogy ez fokozódni fog ahogy öregszek mint apámnál.És vannak nők akiket taszít ez a férfi hiúság.
2011. dec. 7. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, ahoz képest hogy milyen piperkőc pasik vannak. Havonta jársz kozmetikushoz, nem nagy durranás. Az elsőnél van a pont.
2011. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mus musculus ***** válasza:
Ez még nem befolyásol semmit szerintem sem.
2012. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!