Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök, körmözők! Milyen...

Körmösök, körmözők! Milyen liquidet használtok?

Figyelt kérdés

levegőre vagy UVra kötő a jobb? Porcival eddig csak a tanfolyamon dolgoztam és ott adták, így nem tudom, milyen márka volt.


most Moyrát néztem, nálunk az van az üzletben. az mennyire jó?

sajnos elég gyenge a memóriám...liquid, porciporok,fertőtlenítők, zsírtalanítók, buffer, reszelők, szilikon mintaöntők...más nem kell, ugye?


most akarom megvenni, de más nem jut eszembe...reszelők, meg az alap dolgok megvannak itthon, az nem kell :)


köszi a segítséget


2011. dec. 6. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Körmöt építeni akarsz, vagy csak 3D-s mintákat?

Én nagyon szeretem a moyra liquidjét, nem olyan erős a szaga, és ár/érték arányban verhetetlen! Csakis levegőre kötőst vegyél, mert az uv-s mintákhoz nem jó, körömépítésnél sem a legelőnyösebb, ráadásul nagyon sárgít!

De tanfin tuti lediktáltálták, hogy mi kell az építéshez. De ha nem, akkor ott a tankönyv.

2011. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
moyra liquidje okés. uv-t, és szagtalant ne vegyél, nem érnek semmit.
2011. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és a moyra porciporok is jók? sajnos a zseléikkel nekem meggyűlt a bajom, azért vagyok bizalmatlan.


jah, ott tuti meg van, csak én egyetemen vagyok, azok meg otthon...:S valahol... szóval még csak megnézetni se tudom, aztán gondoltam majd csak felvilágosít valaki :)

2011. dec. 6. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a porok is jók. sőt, a zselék is, kettő kivételével, de meg nem mondom most, melyik kettő. az egyik tán a builder clear. a többi már új fejlesztés.
2011. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Moyra liquidem van, nagyon szeretem, mert olcsó, és jól lehet vele dolgozni. az uv, meg a szagtalan vicc, olyat ne vegyél.

Szerintem ami még fontos, az egy normális ecset, minél nagyobb annál jobb. ezen ne spórolj, mert ha nem elég erős, vagy hullik a szőre, akkor csak szenvedni fogsz. én pl nagyon szeretem a Crystal Nails ékszer ecsetét. Liquid tartóból nem árt, ha olyat veszel, amit le tudsz zárni, így ha nem használod el a liquidet, nem megy kárba, csak lezárod a tégelyt, és elteszed. A szilikon mintaöntők...hát...vettem, de nem jön be annyira...sokkal szebb dolgokat lehet megcsinálni, ha ecsettel formázod.

2011. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!