Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok piercinggel szolizni?

Szoktatok piercinggel szolizni?

Figyelt kérdés
Nekem az orromban van piercing másfél hónapja, eddig szoliztam vele. Egy ideje azonban egy kis dudor jött ki mellette, és ki is szokott sebesedni. Megmutattam egy piercingesnek aki azt mondta hogy egyátalán nem szabadna szolizni vele. (a seb nem hinném h attól van) Most akkor mi az igazság? Mért ártalmas a szoli??
2009. máj. 14. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a köldökömben van és mindig úgy szolizok. Sosem veszem ki. Nem is hallottam még, hogy valaki kivenné.
2009. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy kivenném. Csak nekem azt mondta a pierciges srác h akinek piercingje van egyátalán nem szolizhatna:S
2009. máj. 14. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért nem értem, mert tulajdonképpen akkor fülbevalóval sem lehetne szolizni, vagy akár napozni. Én nem akarok butaságot mondani, de szerintem nem jól mondta az a srác. Manapság rengetegen vagyunk piercingesek, akik szoliznak és nincs semmi baj belőle. Esetleg akkor nem szabad, ha be van gyulladva, vagy szúrás után, míg be nem gyógyul. De aztán minden további nélkül lehet vele szolizni.
2009. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak a frissen lőtt vagy szúrt percingre vonatkozik. Hiszen szolizáskor a bőr káros hatásnak van kitéve így könnyebben begyullad a seb is.
2009. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*piercing bocsi
2009. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem köldök pc-m van több mint 4 éve és mindig bent hagyom.Az én tetováló-piercinges mesterem soha nem mondta,hogy ki kéne venni.Akkor mondta,hogy ne szolizzak mikor a tetoválásaimat csinálta.Akkor is csak 2 hétig nem lehetett.

A piercinged melletti dudor valszeg vadhús.Néha kiszokott alakulni piercing mellet.

2009. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszadóval egyetértek.

amikor kilövettem a fülem (igaz fülbevaló, de a lényeg végülis ugyanaz), rákérdeztem, és mondták ott, hogy kb. 1 hónapig nem szabad szolizni.

amúgy, ha megyek, akkor én sosem veszem ki a fülbevalóm.

2009. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!