Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segitenetek helyretenni a...

Segitenetek helyretenni a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan valaszt olvastammar ahol le pavazzak, divatmacanak nevezikitt az embereket es meg sorolhatnam.

Szovalerdekelnehogy akkor mi is van? Ha valai jool oltozik akkorvagy divatorult, mindenki ugyan olyan. Ha viszont nem jol oltozik, marmint regebbi stilusan akkormeg lenezik, hogy nem ad magara stb....

Vegulis akkor mi a helyes? Ertem en hogy az eredetisegre torekves...de megis mit gondoltok errol?

Nem vagyok divatbolond, viszont szeretek elegans lenni de mar egyszeruen nem tudom mi a helyes mert mindenkepp leszolnak az emberek. Ha arrol van szo akkor elegge divatorulet lett most hirtelen a trollkodas is, hogy "en nem felek senkitol", "megmondom a frankot".

Irjatok nagyon kivancsi vagyok mit gondoltok errol!


2011. dec. 4. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy van olyan, akit okuk van divatp*csának nevezni. aki elborult módon minden délután iskola után (vagy helyett) a boltokat járja egy-egy új felsőre vadászva, az igen, az. de attól még, hogy valakinek van egy stílusa, nem kéne annak nevezni. a lényeg, hogy az öltözködés köthető legyen az emberhez, ne ingadozzon az éppen aktuális divat szerint a deszkás és a romantikus stílus között. aki viszont tényleg elhanyagolja magát, azt igen, lenézik. a lényeg hogy ne vegyen magára összevissza random ruhadarabokat, amiknek semmi közük egymáshoz. és senki ne hivatkozzon arra, hogy nincs pénze rendes ruhákra, mert turkálóból igenis jól lehet öltözni, csak egy kis kreativitás és ügyesség kell! 14/L voltam.
2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szovalerdekelnehogy akkor mi is van? Ha valai jool oltozik akkorvagy divatorult"


Azt nevezzük p*csának, aki cicanaciban vagy térd alatt passzos gatyában jár, festi a haját, piercingje van stb.


"Ha viszont nem jol oltozik, marmint regebbi stilusan akkormeg lenezik, hogy nem ad magara stb...."


Azt, aki "nem jól" öltözködik, azt csak azok tekintik gyökérnek, akik divatp*csák. Mit akarsz? Azt, hogy azok nézzenek le, akik a kinézetre hajtanak, vagy azt, hogy a normális emberek?


Ha annyira elegáns akarsz lenni, akkor itt egy példa a ruhára, hogy milyen az.:

[link]

2011. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aaaaa ez a ruha nagyon lájk.:O a cipő meg a köpeny annyira nem...
2011. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!