17 évesen tetkó?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már 15 éves korom óta szeretnék a vádlimra tetoválást és szüleim beleegyeztek hogy most karácsonyra ez lenne az ajándékom. Egy skorpiót szeretnék, a horoszkópom miatt és mert alapból szeretem a skorpiót mint állat és mint mitológiai lény. Számomra a kitartást és a bátorságot jelképezi. Szerintetek hülyeség ez az egész? Túl fiatal lennék hozzá?
2011. dec. 4. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

18 év alatt nem végezhetik el.

Amúgy szerintem hülyeség.

És túl fiatal vagy hozzá.

2011. dec. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Ne tedd.

Idősekkel dolgozom, ne tudd meg, milyen nevetséges, amikor a 86 éves néni hatvan éves lánya meglátogatja az anyukáját, és a ráncos bőrén ott vannak a tetkók. Irtó gusztustalanok. És még csak 60 éves - és az ember elhányja magát, főleg nyáron, amikor még a karjuk is kivillan. De a lábuk is ronda.

Amúgy meg, vannak munkahelyek és pozíciók, ahová nem vesznek fel, ha látható helyen tetkód van. Gondold át alaposan, mit teszel, mert a döntésed végleges.

2011. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megcsinálják a tetkót mert ismerősöm a tetováló:) A munkám cnc esztergájos lesz vagy pedig katona... szóval mind a kettőnél zárt ruházat van katonánál pedig csak a kéz az ami kilátszódik nekem meg a vádlimon lenne... 60 évesen meg nem hiszem hogy strandra fogok járkálni ha meg mégis akkor majd hosszú gatya xD
2011. dec. 4. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
De magyarázd már el kedves második, hogy ki a f4szt érdekel, hogy 80 évesen hogy nézel ki majd. Örülnek, hogy élsz még. Mindenki csúnya lesz idős korára, teljesen mindegy, hogy tetkóval vagy anélkül. És igen lehet olyan munka, ahol hátrányt jelent, ez általában az ilyen ügyintéző meg hivatali meg ilyesmi munkák, ahol fontos a megjelenés, egy esztergályosnál pont senkit nem fog érdekelni hol van rajta tetoválás. Ez ne hátráltasson, hogy mi lesz majd munkavállaláskor. Feltalálták már a hosszúnadrágot meg az inget.
2011. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ne csináltasson tetoválást, aki már most arra gondol hogy fogja takargatni idősebb korában!

Igen, szülői engedélyjel megcsináltathatod.

2011. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs rád varrva a skorpió, anélkül nem jelenti a kitartást és a bátorságot? Ha rajtad lesz ez az állat még nem leszel semmivel kitartóbb vagy bátrabb! Amúgy meg egy gusztustalan, ronda, semmirekellő állat. Biztos, hogy magadon akarod hordani?
2011. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mert eszembejut hogy ami mos tvolt azt is túl éltem, így akármit túl élhetek:)
2011. dec. 4. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:

ha anyudal vagy apuddal mész a tetováló szalonba akkor megcsinálják, mert 18 év alatt szülői beleegyezés és megjelenés kell

és ha már 2 éve ezt akarod és nem változott a döntésed és nem is fogod megbánni akkor nem akadály

2011. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem az első tetoválásom 14évesen volt, a második 15évesen. Egyiket se bántam meg, és még mindig akarok tetoválást csináltatni.
2012. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csinaltasd meg en 15 vagyok es a nyaron egy oriasi mintat tetovaltatok az oldalamra ne torodj azzal hgy hogy fogsz kinezni 80evesen akkor mar ki a f...t fog erdekelni hogy nez ki
2012. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!