Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A narancsbőr nagyon gáz a...

A narancsbőr nagyon gáz a fiúk szemében?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nőn van.
2011. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a csaj jól néz ki, akkor észre se veszik... Párom azt se tudja mi az a narancsbőr..
2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. ha valaki igénytelenül hájas, az.
2011. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem sexi 19/F
2011. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem foglalkozol vele, észre sem veszi. Tapasztalat. :)
2011. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 70% azt se tudja mi az. 20% már hallott róla a tévében, de felismerni nem tudja egy hús-vér nőn. a többit pedig nem érdekli :)
2011. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ez megint csak olyan dolog, amit mi nők találtunk ki magunknak hogy bonyolítsuk az életünket :D
2011. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam nem zavarta a pasikat. Persze vékony vagyok, szóval nem tudom, mit tehetnék ellene a sok mozgáson, folyadékfogyasztáson kívül.
2011. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én pont leszarom, ha amúgy jól néz ki
2011. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan no vagyok, de tudom, hogy a normal mennyisegu narancsbor nem zavarja oket!

Volt nehany kapcsolatom, vekony vagyok, csinos is, sportolok rendszeresen, viszonylag normalisan is etkezem, vizet iszok es eleget, de mint tudjuk a narancsbor megakadalyozasahoz ez nem eleg. Ha akar lenni, akkor lesz is. Es nyilvan voltak rosszabb idoszakaim, amikor mondjuk egy-egy allamvizsga, vagy epp a rendszeresse valt napi 16 oranyi munka mellett nem tudtam odafigyelni sem a sportra, sem az etkezesemre, akkor rajtam is tobb volt. Es soha, de soha senki nem szolt erte.

Az elso gyermekem szuletesere 25 kilot felszedtem, akkor aztan volt rajtam boven, en panaszkodtam, a ferjem meg kb annyit latott az egeszbol, hogy nagyobb lett a fenekem, amit kompenzalt, hogy a mellem is ketszeresere nott, szoval o jol elvolt ezzel a tennyel es max annyit mondott, hogy ugyis leadom. (igy is lett, de a cicim is osszement.)

A narancsborrel akkor sem foglalkozott.


Megmondom oszinten, hogy az en szememet sem bantja mas nokon a strandon, sot, azon sem szoktam kuncogni, hogy az idiota noi magazinokban egy oldalon at cikiznek egy celebet, hogy az O popsija is naracsboros. Hat persze, hogy az. Ez termeszetes. Sot, pukizni is szokott minden bizonnyal.

En maximum arra figyelek fel (mondjuk strandon) ha durva narancsborrol van szo, azon mar megakad a szemem. Mondjuk hasonlon: [link]

De akkor sem rohogok senkin. Max tenyleg megakad a szemem.

2011. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!