Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotómodell szeretnék lenni...

Fotómodell szeretnék lenni 170 cm 51 kg méreteim: 65-78-87 Lehetnék az?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen..

kábé nekem is ilyenek a méreteim..

am hány éves vagy?:)

2011. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 :) Te modellkedsz?
2011. nov. 20. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik a mellbőséged? A 78? Eléggé befelé állnak akkor... lehetsz fotómodell, nem túl arányosak a méreteid.
2011. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78 ugye nem a derékbőséged?
2011. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 78 a derekad, akkor az elég érdekes, mivel én 167 cm és 64 kg vagyok, és az én derékbőségem 73 cm :D
2011. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem ilyen sorrendben szokták írni, de ha 65 minden bizonnyal a derékbőséged, és az rengeteg..-5 centi kéne.
2011. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

65 rengeteg?...

Nekem 71-72 és már ennél lejjebb nem nagyon tudom vinni, mert a bordáim szélesek...

Igaz nem is leszek fotómodell, de lehet valakinek kórosan soványan sem lesz 65 alatti dereka (nem magamra célzok, én 65 kg vagyok...:-D)

2012. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Utolsó! De lehet még annál is kevesebb :) Nekem 62 a derékbőségem, és egyáltalán nem vagyok sovány, a bordáim sem látszanak ki semmi ilyesmi :)Sőt a combom kicsit vastagabb, izmos.

A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy ilyen arányokkal szerintem nem. De egy próbát megér! :) 173 alatt van olyan ügynökség amelyik szóba sem áll veled. A derekad is lehetne vékonyabb, persze csak a modellkedéshez, mert amúgy 65 tökéletes! Gondolom a 87 a csípőd... az 100%, hogy sok! Ezeket tapasztalatól írtam le, mivel nekem nővérem modellkedni szeretett volna csak a magassága miatt ez nem jöhetett össze, és vele elég sok modellügynökségen megfordultunk :)

2012. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnálom, hogy értelmezési problémáid vannak, és nem jutott el a válaszom... Ha valaki homokóra, vagy körte alkat, akkor lehet 55 is ha betegesre lefogy.

Csak képzeld el azt, hogy van, aki egyenes, fiús alkat, ha beledöglik, sem lesz dereka, és most nem az alma típusú hízásra gondolok, akik derékra híznak zsírt, hanem azokra, akiknek ilyen a csontozatuk, egyenes derék és csípő.

Tudod, azért, mert neked olyan, az nem szentírás, hogy akkor mindenkinek lehet olyan. (Nekem van valamennyi derekam, nem sok, de nem azért, mert csak oda hízok. Terhesség előtt kövérebb voltam, mint most, de arányaiban vékonyabb derékkal, homokóra alakom volt. De közben kiszélesedtek a bordáim, a derék-csípő arány megváltozott.)

2012. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, ezt nem szemrehányásként írtam. Ne haragudj a rossz megfogalmazásért!
2012. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!