Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan csaj...

Hogyan lehetnék olyan csaj aki utána megfordulnak?

Figyelt kérdés

Milyen ruhákat hordjak? (ízlésesen szoktam öltözni, követem a divatot)

Jövő héten fogok elmenni fodrászhoz, vágatok valami új fazont.

Mivel tudnék olyan lány lenni?

17L


2011. nov. 18. 15:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Pont nem írtam bele, hogy elég komolynak néznek, pedig nem vagyok az.
2011. nov. 18. 15:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megfordulva megnézlek:)
2011. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. nov. 18. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Pakold ki magad. Ma már csak azzal lehet menőnek lenni. Annyira idegesítenek a kis p*csa osztálytársaim is, akik fel vannak háborodva, ha a fiúk a melleit, vagy fenekét nézik. Majdnem bemondtam neki: aranyom, ha nem akarod hogy nézzenek, ne pakold ki magad! Ennyi...
2011. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Követed a divatot? Szerinted megfordulnak egy olyanért, akit maguk előtt is látnak?

Legyél elegáns. De ne divatosan elegáns.

2011. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, bármit csinálhatsz, úgy sem fognak utánad fordulni.
2011. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

először is önbizalom :) másodszor legyél egyéni magabiztos és úgy kövesd a divatot ,h ne koppintsd ,hanem fordítsd a javadra és csak az előnyös darabokat vedd meg.

és harmadszor miből gondolod ,h nem fordulnak meg utánad így is ? ( vagy mindenkit figyelsz ?:D

LEGFONTOSABB!!! Ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak és érezd jól magad a bőrödben:)

2011. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ahogy az előző írta:)).önbizalom!gondold azt magadról hogy szép vagy meg minden ne akarj másoknak megfelelni.ha boldog vagy és elégedett is vagy magaddal pozitív kisugárzásod lesz és jobban keresik majd a társaságod és szerintem meg is fordulnak majd utánad!:).Ami az öltözködést illeti ne legyen túl kihívó mert még a pasik is megijednek +le ribiznek:S
2011. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!