Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem marad meg a hajamba?

Miért nem marad meg a hajamba?

Figyelt kérdés
Hajvasalóval akartam egy kicsit begöndöríteni a hajam, de bárhogy csinálom (mint pl. ahogy lehet látni a különböző youtube-s videókban) egy ideig meg is marad, de ahogy kihűl kezd megint egyenesedni.
2011. nov. 6. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem hűl tűzd fel a loknikat hullámcsattal. Előtte használj hajformázót (még mielőtt hozzákezdesz), majd mikor kész vagy fixáld hajlakkal.
2011. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem marad meg, mert vélhetően vékonyszálú a hajad.
2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Nekem vékony szálú hullámos hajam van, és pont ezért marad meg benne. Akinek erős és egyenes haja van az akármit csinálhat vele, nem marad meg a hajában.
2011. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínű akkor mégsem annyira vékonyszálú a hajad.


Egy hasonlat: egy vékony rézszál nem tartja meg a formáját, ellenben egy vastag rézdrót úgy marad, ahogy hajlítod.

2011. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat =)!

Vékonyszálú hajam van. Tegnap begöndörítettem az egészet nagy része meg is marad csak vékony tincsenként kell megcsinálnom.

2011. nov. 9. 06:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony szálú a hajam a sajnos. A réz meg a haj köszönőviszonyban sincsenek egymással, szerintem nem kéne őket összehasonlítani. Teljesen másként viselkednek, hisz az színes fém. A réz keménységétől függ, hogy mennyire formázható. Ha kilágyítod puha lesz, de sok hajlítgatástól megszilárdul. Mint ötvös mondom neked, aki rézzel is dolgozott.
2011. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!