Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kicsik a melleim (80b)...

Elég kicsik a melleim (80b) és lógnak is. Mivel emelhetem őket, hogy ne legyek ideges, ha lekerül a melltartó?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak feszesítő és a mell tartó izmait edző gyakorlatok. De ha már nagyon lógnak, akkor csak a plasztikai műtét segít, mert a gravitáció ellen nincs mit tenni!

Nem írtad, hány éves vagy. Kb. 25éves korra ilyen mellmérettel már előfordul a lógás. Hogy ne lógjon jobban, azt teheted, hogy mellerősítő gyakorlatokat végzel, nagyon jól tartó melltartót hordasz és sport közben is sportmelltartót! Ja, és soha ne aludj melltartóban!

2008. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt jó hogy mondod, mert abban alszom :-(

27 éves vagyok amúgy

2008. márc. 20. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Javaslom én is a mellizom edzést. Fekvenyomás és ilyenek. Amennyiben jó erőnlétben vagy, akkor a párhuzamos korláton a tolóckodást. Vagy akár a tárogatózást.
2008. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez genetikailag is meg van határozva.

Nekem pl. 90F, és mégis alig lóg (30 éves vagyok).

Ha nagyon lóg, akkor már csak a plasztika segít sajnos.

2009. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje zuhany előtt.
2009. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mármint mit kell sinálnipontodan a t.fehérjével?

(köszönöm!)

2009. okt. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!