Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a ruha? Szexis?

Milyen ez a ruha? Szexis?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 4. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon-nagyon bejön!
2011. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez kész, teljesen kész vagyok ettől a szereléstől, ez a felső+szoknya+csizma... Jajj. Ez a gyengém...
2011. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Hol a ruha? Egy rózsaszín kapucnis pulcsiféleség és egy farmeröv :) nem ruha. Befagyna benne a lukad.
2011. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Építkezésen dolgozó segédmunkásoknak biztos szexis,de egyébként izléstelennek mondható.
2011. nov. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Azon a csajon szexis, mikor ezt a pózt csinálja.

De amúgy ha valami "normális" lány hórdana ilyet az utcán, csak hülyén nézne ki benne, és szerintem ez a csaj is, ha nem csinálna ilyen mozdulatokat.

2011. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dakota forever!
2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Brutál szexi!!
2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
a ruha egyáltalán nem szexi, a "szoknyája" meg csak egy rongydarab, már bocsánat. Az tetszik benne az embereknek hogy szinte kivan a pi**ája meg a mellét mutogatja, amitől nem szexi lesz, hanem egyszerűen csak ri*ancos
2011. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy valaki mondta, a 8 általánost végzett munkásoknak, meg azoknak, akik itt olyanokat írnak, hogy "hórd" egész biztosan szexi (bár azoknak szerintem a sarki cigányasszony is az:)), de egyébként kifejezetten ízléstelen így.


A felsővel magával nincs baj egyébként, az már más kérdés, hogy a képen található istentelenül ronda kisebbségi luvnya kitolja belőle a push-up melltartóval felnyomott melleit, ami miatt eléggé lotyósnak tűnik.

A probléma a kilógó piros tangával és a szoknya helyett viselt farmerövvel van.


Szóval így összességében egyszerűen ízléstelenül olcsó, de magát a felsőt vagy a csizmát lehetne normálisan is hordani :)

2011. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Közönséges, ízléstelen tucatáru, a csajjal együtt. Bármelyik kínaiban kapsz ilyesmit.

Amúgy szerintem szinte mindenki valami egyberuhát várt...

2011. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!