Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva kaphatok...

Mennyi idő múlva kaphatok látható eredményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám,ami nem egetverő,csak engem zavar egy kicsit.16 éves vagyok,161 cm magas és 48 kg.A súlyommal nincsen bajom,de a hasam szerintem nagy. (Ne olyanra gondoljatok,mintha hájas lennék,csak egy kis poci)Igazából ha feszesebb lenne,már boldogabb lennék. Arra gondoltam,hogy elkezdenék felüléseket csinálni.Van még egyéb ötletetek,amivel segíthetnék magamon?(Olyanra gondoltam,amit minden nap tudnék csinálni és nem kellenek hozzá nagy előkészületek meg eszközök meg semmi,csak a testem és a mozgás)Ha ezt elkezdeném,kb mennyi idő múlva lenne hatása?


Bocsánat,ha kicsit értelmetlen néhol,de már kicsit késő van! :)

Köszönöm a segítő válaszokat!


2011. okt. 30. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:

161/48 és azt mondod nagy a hasad????


Minden nőnek van egy kis dudor a hasánál, így vagytok összerakva, széles a csípőtök, vékony a derekatok és nem mellesleg 5%-al magasabb a testetek zsírtartalma.


Látatlanban mondom: ne csinálj vele semmit. A felülésekkel meg vigyázni, mert tönkretehetik a derekad ha nem jól csinálod.

2011. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van dudor a hasamnál, alul a köldököm alatt, és nem véletlen hogy ott van... azt ne akard eltüntetni mert nem fog sikerülni

és egyébként is, a fiúk jobban szeretik ha az ember lányának van egy kis pocija:)

2011. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Félre ne értsétek,nem kockás hasat szeretnék :):) csak egy 2-3 centis változást szeretnék,semmi drasztikusat.Az önbizalmamon is dobna egy keveset,mert az igazából semennyi sincs,pedig tudom hogy vannak nálam rosszabbak is,de ilyenkor az lebeg a szemem előtt,hogy de vannak sokkal jobbak is.Az alakom zavar egy kicsit konkrétan ugye a hasam,én gusztustalannak látom,főleg amikor ülök,vagy éppen elfordulok.Kövezzetek meg,de lendítene az önbizalmamon egy keveset. :) Mondjuk ha tavaszra sikerülne egy kis változást elérnem,annak is nagyonnagyon örülnék! :) Szerintetek ha 2-3 naponta elmennék futni (ennyire jutna időm,sajnos) és minden nap csinálnék például 3×30 felülést,az segítene? (Lassan,de biztosan elven szeretnék mozogni:))

Köszönöm a válaszaitokat egyébként!

2011. okt. 30. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet magadról. Nem kell, hogy látsszon az arcod, de az említett testrész feltétlenül látható legyen rajta.
2011. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


ez nem én vagyok,de a hasa az megyezik az enyémmel.a combom ugyan kisebb,de a hasam ilyesmi.

2011. okt. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!