Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sorry nem tudtam hova kell...

Sorry nem tudtam hova kell irni, valaki valamit tud erre ajánlani?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy eléggé pattanásos vagyok, és már sok kenőcsöt meg mindent kipróbáltam de nem segitettek. És most az is van, hogy átterjedt minden még a hátamra is. És eléggé cikis, mert nem vehetek fel olyan ruhákat, hogy ne legyen kint a hátam. Tud valaki nekem olyan krémet vagy akár bármit ami segithet. Nagyon megköszönném.
2011. okt. 22. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj el egy bőrgyógyászhoz. Tapasztalatból mondom, hogy a krémek talán ideig óráig segítenek, de ezek általában belsőleg kezelhetők a legjobban. (Én is sokat szenvedtem az arcom miatt, szerintem kevés olyan termék/ kezelés van, amit nem próbáltam és tényleg nem éri meg várni, hogy majd egy krém hátha segít.)
2011. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én arctisztítót használok,és ritkán(hetente kb 2x) pattanástalanítót,és nekem bevált:D

arctisztító: Nivea visage

[link] ilyen csak sötétebb és normál és zsíros bőrre való


pattanástalanító:Aknesol

[link] nem találtam jobb képet,de ez az


a niveát a dm-ben lehet venni 1000 körül van és az aknesol-t is lehet dm-ben,de gyógyszertárban is dm-ben mikor legutóbb vettem 1000 volt(lehet h már drágább) gyógyszertárban 1500-ért láttam


remélem segítettem:)

ja és az aknesolt csak pattanásokra tedd,mert különben kiszárítja a bőröd!

2011. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A borgyogyasz meglatogatasa elso osztalyu otlet, mert nagy esellyel nalad nem csak a borapolassal vannak gondok, hanem talan hormonalis oka van a pattanasoknal es azon gyogyszerrel is kell segiteni.


Egyebkent:

nekem szulesek utan borult meg a szervezetem, az addig szep borom csunya lett, az arcomon lettek minden egyes honapban egyre nagyobb, csunyabb, fajdalmasabb pattanasok. En gyogyszereket nem szedhettem akkor ra, a majam nem sok gyogyszert bir.

Ezer dolgot kiprobaltam tobb kevesebb sikerrel, a kulonbozo pattanastalanito reklamozott kozmetikai cuccokbol egy boltnyit megvasaroltam az elmult ket evben.

Vegul 2 hete jutottam el a dermofil paszta es aknesol vasarlasig. Ugy tunik, hogy jo.

Dermofil pasztat kb masfel hetig minden este hasznaltam, aknesolt szinten masfel hetig reggel es este, ezek elott csak arclemosot hasznaltam, tonikot, egyeb kremet nem.

ebben a ket hetben nem nott ram ujabb pattanas, a regiek leszaradtak.

most meg kb ket hetig a dermofilt 2 naponta hasznalom, az aknesolt napi egyszer, majd lehet meg jobban csokkenteni.

az en borom nem szaradt ki durvan, nem pirosodik ezektol hala Istennek, nagyon jol reagalnak.


jah es onmagaban a kozmetikus nem ert semmit, jo dolog, havonta jarok, de csodat nem er.

2011. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi sokat segitettetek, de én még nem szültem, mivel csak 14 éves vagyok... de már én is sokat gondolkoztam azon, hogy elmegyek egy bőrgyógyászhoz
2011. okt. 22. 20:11
 5/9 A kérdező kommentje:
de meg emlitettem, hogy a hátamon is van, az ellen mit tegyek..használjam ugyan azt az Aknesol-t? vagy inkább ne mert mivel az csak arcra van
2011. okt. 22. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A fa*szt bőrgyógyász. Most voltunk az osztállyal szűrővizsgálaton.. mondtam a dokinak, hogy milyen a homlokom, és hogy zavar, aztán írt fel receptet, tök rendes volt, 2 napja használom, és máris jobb. Elmész szépen a patikába, és kapható vény nélkül is Aknefug Oxid Mild 30miligrammos kenőcs. :)
2011. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké...köszi de nem akarok minden féle kenőcsöt venni. Nem vagyok milliomos egy k.rva drága terméket megvegyek
2011. okt. 23. 16:39
 8/9 vval válasza:

2007 karácsonyától elkezdött egy hasmenéses időszak, 3 évig tartott.

Időben lefeküdtem. Naponta töbször ettem elegendő, megfelelő minőségű ételt. Megittam a napi 3 liter vizet. Hetente 2-3 szor ettem süteményt vagy csokit ( gyerekkoromban viszont nem szerettem az édességet ) És mégse múlt el a hasmenés.

2009 nyarán nekiálltam tornázni, reggel felkeléskor és lefekvés előtt, mindezt csinálom a mai napig.Nem lett sokkal jobb. 2011 februárban elolvastam egy könyvet: Cukor Blues volt a címe.

A finomított cukorról szól ( pl. porcukor, kockacukor ), amelyet cukorrépából vagy cukornádból vonnak ki, és a végén a cukrot megfosztják a 99%-ától.

Ebből kifolyólag hiány betegséget okoz, mivel a szervezet a cukor mellől hiányzó anyagokat, önmagából kénytelen kivonni, a cukor feldolgozásához.

Pl. kálcium, kálium, foszfor, víz, vitaminok stb. ( ebből kifolyólag a cukor nem csak kívűlről pusztítja a fogakat, hanem közvetve belülről is ).

Az író azt állítja a könyvében, hogy a cukor függőséget okoz, akárcsak a kábítószer.

Gondoltam én ezt kipróbálom.Elhagytam a cukros ételeket, édességeket. Hetente megettem amit a Nagymamám hétvégenként sütött süteményt, egyszerre. Vagy megettem fél, esetleg 1 tábla csokit.

Ezeket elhagytam, és a cukrot tartalmazó egyéb ételeket is.3 hónappal később a hasmenésem teljesen megszűnt. Azóta egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt hasmenésem. Ami viszont könnyedén eltávozik a WC-ből az öblítő vízzel együtt. Előtte nagyon ragacsos volt, és szurokfekete színű, alig bírtam a kefével levakarni, és általában a 2. öblítés után ment le.

Nem tudom hányan tudjátok, ha pl. egy tejérzékenységben szenvedő ( laktóz érzékeny ) ember megiszik 72-78 % nyers tejet, nem lesz tőle semmi baja.

Az Cukor Blues irója rengeteg pattanással küzdött, és idönként véres volt a széklete.

2012. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vval válasza:

Bocsánat, ezt még leírom.

3-4 napon át iszonyatosan kínzott a cukor függőség.Fel tudtam volna falni akár a földről is akármilyen gusztustalan édességet, annyira hiányzott.Fél év múlva jelentősen lecsökkent a sóvárgásom a cukor iránt.Ma már szinte sosincs ilyen gondom.

2012. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!