Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen frizurákat tudnék...

Milyen frizurákat tudnék csinálni deréktól lejjebb érő hajból?

Figyelt kérdés
Nem mindenhol ilyen hosszú,elöl rövidebb. Tudom, hogy azt mondják,hosszú hajból a legkönnyebb frizurát, de nekem mégsem jut eszembe semmi használható :S Ha tudtok,lécci linkeket is mutassatok:)
2009. máj. 3. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kontyokat ne,úgy túl nehéz a hajam:D
2009. máj. 3. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam olyat, hogy kivasalom a hajamat, és magasan a fejtetőn (szorosan!) összefogom csuriba. Kicsit megtupírozom a tetejét, hajfény spray-t fújok rá, és kész is :) Egy szép fülbevalóval szerintem szuper! :)


Aztán fonatot is készíthetsz, nekem az is nagyon tetszik. (De csak a fejtetőn kezdődő, persze ezt nem tudom magamnak megcsinálni:) ) Szerintem a fonat egyáltalán nem régimódi. Ebben a modern korban, modern kiegészítőkkel nem a Farm, ahol élünk-öt idézi :)


Csinálhatsz olyat is, hogy kiengedve hagyod, az oldalsó tincseket pedig hajvasalóval kifelé pödöríted.


Meg aztán nekem a hátul középmagasan összefogott két csuri is nagyon tetszik. A hajgumi tövénél itt is tupírozd meg egy kicsit, hogy lazább legyen.


Amúgy irigyellek, hogy neked már derékig ér :)

2009. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak én is igazat adok.

a hajfonatok most nagyon divatosak, ha például az arcod körül fonsz be egy tincset, és úgy tekered a fejed köré, mint egy hajpátot. Ha nekem elég hosszú lenne a hajam, én is megcsinálnám -de sajnos nekem csak vállig ér... :(

2009. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:)
2009. máj. 9. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem hosszú hajból a legnehezebb valamit csinálni! :D

Max olyan lélegzetelállító hajkölteményekhez jó a hosszú haj, de azt meg kb. csak profi tudja megcsinálni :)))

Nekem kb. derékig ér, elég hosszú.

Nekem alapból egyenes, de kissé hullámosodik. Így vagy kivasalom egyenesre, vagy besütöm/becsavarom hogy göndör legyen :)

Illetve lófarokba fogom, de ha elől van 2 tincsed, ami annyira nem hosszú akkor azokat ki lehet hagyni 2 oldalt. Olyan tomb raideresen gondolom, azt hiszem abban a filmben volt úgy angelina haja.

Vagy hajpánttal hátrafogod.

Esetleg a fejed tetején megfogsz egy részt úgy értem ott a fru-fru résznél és csak azt hátracsatolod, vagy hajgumival hátafogod. Nem tudom érthetőbben leírni sajnos.


Vagy én néha be szoktam fonni esten aztán másnap bontom csak ki. Esetleg az egészet kifésülöd és csak pár tincset fonsz be nappalra (azt nem kell kibontani) az is divatos most. Lehet a végére kapni külön gyöngyöket is. Én először gumiztam és úgy tettem rá gyöngyöt. Elé tudom még képzelni, hogy az egészet nem, de pár tincset néhol begöndörítesz. Nekem pl. ezek állnak jól.

Vagy hátul fel szoktam tűzni egy nagy csattal, de az nem jó mert húzza le a hajam meg akkor fél flakon hajlakkot ki kell fújni, hogy megmaradjon...

2009. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jav: este* el*

sorry :)

2009. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!