Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most voltam először szoliba,...

Most voltam először szoliba, 15 percet voltam benn. Nem tudtam h szemet be kell csukni és nem csuktam be, mennyire károsodot a szemem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, hogy van szemvedo akarmi de en sem hasznaltam soha es a szemem sem csuktam be. Meg nem vakultam meg...remelem nem is fogok....

Nem egtel meg 15 perc utan?

2008. márc. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy alkalomtól nem lesz bajod, ne aggódj. Viszont szerintem ne kövesd az előttem szólót. Igenis hosszútávon nagyon sokat árthat a szemnek, és nem úgy, hogy hirtelen megvakulsz. Ügyelj rá legközelebb.
2008. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat. máskor csukva tartom a szemem. Uhhh és nagyon leégtem, főleg nekem narancsbőröm is van éas ott nagyon fáj.
2008. márc. 15. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia.Egy alkalomtól nem de hosszutávon károsodni fog a szemed.Használj inkább szemüveget.Nem véletlen találták ki.
2008. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább csukd be a szemed, mert egy idő után nagyon elüt majd a szemed környékének a színe ha szemüveget használsz, hisz ott nem barnulsz!
2008. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Kell a szemüveg mert a sugarak a csukott szemhéjon is áthatolnak!!
2008. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is szolizok és használj szemüveget azt ajánlom mert én is régota járok és kontakt lencsém van 4 éve és nem rég derült ki h romlott a szemem...pedig már régota beállt a dioptriája:( és a szoli miatt romlott észre is vettem h akkor kezdtem rosszabbul látni...sajnos szóval használj szemüveget ha nagyon elütne a szín egy idő után akkor ott barnitó krémezd be attól picit jobb lesz!
2008. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a narancsbőrőd attól fájt mert leégett a combod és a feneked is :D nem azért mert narancsbőrős..
2008. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!