Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja, ha egy...

A fiúkat zavarja, ha egy lánynak kemény, feszes a melle?

Figyelt kérdés

Azthittem valami bajvan a mellemmel mert nem igazán puha.De elmentem nőgyógyászhoz és aztmondta a sok sporttól, mozgástól van.(6 évig jártam röplabdára,mellette néha kosár)

De ahányszor egy fiú véletlenül hozzáér vagy szándékosan mindig megjegyzi milyen kemény a mellem...ez gond?a hangsúlyokból úgyveszem mintha ezt egy kicsit furának találnák...


2009. ápr. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van, aki azt szereti, de nem tudom mennyire kemény lehet, hogy keményebb, mint azoknak akiknek kemény, ha fiú lennék engem nem zavarna :) :P
2009. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
huuu..hat en lany vagyok de nagyon orulnek ha kemeny lenne a cicim. nem hiszem letezne olyan pasi akit ez zavar:)
2009. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barátomnak nagyon tetszik, hogy ilyen kis feszes (jaa amúgy nem nagy...és gondolom azért is lehet.) Hááát azért lötyög ha ugrálok,de ha megnyomják nem nyomódik be az egész..xD
2009. ápr. 28. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is zavar!Nagyon szeretem ha kemény,feszes.Biztos vagyok benne,hogy a megjegyzések a fiúk részéről pozitívak.
2009. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogy zavar nagyon szeretjük a feszes melleket:D ne parázz
2009. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó ha egy nőnek feszes a melle, legalább nem olyan mint az aszalt szilva. Ez inkább előny, mintsem hátrány. :D
2009. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!