Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ötletetek hogy szerezhetné...

Van ötletetek hogy szerezhetnék "kuncsaftokat" a körömcsinálàshoz ha nincs papírom róla hogy körmös vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék dolgozni....ügyesen csinálom és szépen de ugye mivel nincs Okj-s végzettségem nem hírdethetem magam... hogy szerezzek így embereket?
2011. szept. 18. 00:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
te merre laksz?
2011. szept. 18. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz ügyes papír nélkül, de egyszer csinálj hülyeséget, és olyan büntetést kapsz, hogy csak nézel...Egyébként nem elég szépen dolgozni, azt is kell tudni, hogy mit miért és miért ne.
2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
baranyában pécs mellett
2011. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát az messze van...:(


nagyon jól tudom,nem kell a lecseszés...ötleteket kértem, nem vagyok bolond hogy hülyeséget csináljak...


am. nincs valami ötletetek hogy még mivel tudnék pénzt keresni?(ilyen otthoni munkára gondolok)

2011. szept. 18. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet.az a legjobb referencia.
2011. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!