Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy a mellemen is...

Normális hogy a mellemen is van pár szőrszál nő létemre?

Figyelt kérdés
Igaz nagyon vékony szálúak,és csak akkor látszik ha világosba közelről megnézem.
2009. ápr. 23. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
végül is normális. csak az nem ha ott hagyod őket.
2009. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát,akkor még szerencsés vagy,nekem fekete erős undorító szálak vannak ott....:(( Mondjuk máshol is elég erős a szőröm sajna. Csipesszel ki kell tépni őket.
2009. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
az első válasz adó vagyok.Azokat nem kitépni kel hanem kihúzni.
2009. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális, pár szőrszál majdnem minden nőnek van.

Van akinek fekete és erősebb, akkor érdemes lehet hormont nézni, hátha az okozza, de van aki csak ilyen típus.

Nekem sűrű szőr van az egész mellkasomon és a melleimen is, de az szőkés. Viszont van pár hosszú barna szál, azokat szemöldökcsipesszel szedem ki 2-3 hetente.

Nekem még a 2 mellem között is szőrös, persze annyira nem durván. Régen epiláltam, de már nem nyúlok hozzá ha nem muszáj, nehogy erősödjön :(

De ezeket a nagyobb feltűnőbb szálakat mindig tövestől kitépheted csipesszel, attól nem lesz gond.

2009. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, szemöldökcsipesszel kiszedem és kész.:)
2009. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem csak apró pici szőke pihék vannak és eszembe nem jutna szőrteleníteni!!!
2009. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy-kettő, pedig nem vagyok egyébként nagyon szőrös. levágom, vagy kitépem csipesszel. Normális, de tényleg szedd le, mert nem vonzó.
2009. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!