Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok rolam milyen a vélemény...

Lányok rolam milyen a véleményetek mint pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 17. 05:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
pózernek nevezel hát ez nekem ujdonság az meg a másik ha te facebookon már ilyen fotokat látsz és messze elkerülöd azt akit nem is ismersz grat(:
2011. szept. 17. 18:07
 12/15 anonim ***** válasza:

Jaj megint megbántottalak, nem akartam, de akkor leírom részletesen! :)

Azok az ismerőseim, akik tükörben fotózzák magukat és beltérben napszemüveget viselnek, nagyjából egy közös tulajdonsággal rendelkeznek, hogy buta, bunkó s*ggfejek, emiatt előítéletes vagyok. Nem téged akarlak elkerülni, mert az írásod alapján jófej vagy :)))

No hát nem szerencsés általánosítani... Helyes pasi vagy, de érdemes lehet megfontolni a tükrös dolgot, mert más is említette!:)

2011. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na csak hogy szemléltessem a dolgot, most tett ki valaki kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


-.-

2011. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
aha értem hát lehet hogy ők bunkók jelölj már be fb okon és ne legyen előitéleted:d ismerj meg és más lessz a véleményed(:
2011. szept. 17. 18:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Hm. Nem vagy az esetem, de láttam már rosszabbat is. 10es skálán 5ös... :)
2011. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!