Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szóljak a lánynak hogy...

Hogy szóljak a lánynak hogy gáz a nadrágja?

Figyelt kérdés
az osztálytársam, és nagyon magas, és elég vastag a combja. mit szépítsem, olyan mint egy oszlop. és tesi órán ezekre a lábakra olyan nadrágot vesz föl, ami alig takarja el a fenekét. hogy mondhatnám meg neki, hogy inkább hanyagolja, ha nem akarom megbántani? ja és, van egy kb ugyanilyen hosszúságú utcai nadrágja, púderrózsaszín színben. hogy lehetne szólni hogy nem kéne ilyeneket hordania? 15/L
2011. szept. 15. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tesire szerintem tökmindegy, utcára azért neccesebb.

Szerintem vagy sehogy, és ne nézd, az ő baja, vagy megmondod neki, hogy figyu már, ez a gatya marha rosszul áll neked, inkább próbálj fel egy ilyet és ilyet.

Ha szellemileg már megvan 12 éves, akkor rájön, hogy a barátja vagy, és őszintén segíteni próbálsz rajta. XD Ha nem, akkor meg nem, pech.

2011. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor pech. sötét szegény, mint az éjszaka
2011. szept. 15. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

xD

Hát akkor kiröhögik. Sztem nem neked fáj...

2011. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fú,ez gázos szépen nem mondhatod meg neki,és ha az utcán utána néznek tipikus eset gondolom aszt higye milyen szép.Valaki egyszer úgyis beszól neki.

.-.-.

Azt a féle módszert azért bevetheted,hogy másik ismeretlen lány képében kezded az ő stílusát kibeszélni.

2011. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, minek foglalkozol vele.

Ha hordja, valszeg tetszik neki, és jól érzi magát benne, az ő dolga...


Egyébként idén annyi csajt láttam ilyen gatyában, hogy meg sem tudnám számolni, volt köztük igen vastag combú is, és igazából engem nem érdekel, ki miét rakja ki, sok mindent láttam már ahhoz, hogy toleráljam, nem botránkozom meg rajta, csak egyet nem értek: Nekem sincs vékony combom, van 1-2 ilyen gatyám, de nem hordom őket, és nem a látvány miatt, mert annyira nem nézek ki sz@rul benne, de nem bírnám elviselni, hogy egész nap dörzsölődik a combom (nem olyan, mint 2 oszlop, de felül összeér, emiatt szoknyát sem hordok, talán évente 2x, ha felveszek...), ők hogy bírják elviselni, nekik nem kényelmetlen érzés?

2011. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!