Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor jön el az az idő amikor...

Mikor jön el az az idő amikor 165-170cm körüli modell lányok mehetnek végig a kifutókon?

Figyelt kérdés
Komolyan..igen is legyen esélyük az alacsony(modellekhez képest alacsony)lányoknak a modellkedéshez..
2011. szept. 9. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Minek? Sokkal szebben mutat a kifutón egy 180 centiméteres lány, valld be. Én 156 centi vagyok, semmi bajom nincs vele, de nem vagyunk a kifutóra valóak, ennyi.
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Soha. Én is egész alacsony vagyok, és ha nem lennék az minden esélyem meglenne a modellkedésre. De ez van. A kifutókon tényleg jobban mutatnak a magas lányok.
2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
akkor amikor a férfi modellek nem kockahasú jóképű férfiak lesznek. ez egy ilyen szakma, ez van.
2011. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon remélem hogy semmikor. A modellek nem véletlenül vékony, magas lányok és nem átlagosak. Manapság minden lány modell akar lenni teljesen átlagos külsővel és fel vannak háborodva ha nem jön össze.
2011. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen!! soha ne legyenek. Ne haragudjon meg senki, de én is fel vagyok háborodva, hogy a 175 centimmel eddig hétköznapi életben szenvedtem, közben reméltem, hogy akkor modell lehetnék, aztán most végre összejött, hogy felkértek személyesen modellkedni. Aztán mikor másik meghallotta, akart rohanni a 168 centijével.

Máskülönben ha kifutón nem is, de fotómodellnek mehetsz, ha megvannak az adottságaid. Ott nem annyira szigorúak magasság terén.

2011. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Arcmodell is lehetsz. De gondold végig, ha lehetnének is alacsonyabb lányok a kifutón, akk a magasak lenéznének, a stylistok, meg hasonlók szintén. Egyébként 170cm-től lehet valaki modell.
2011. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Én sajnos csak 165 cm vagyok, de nem akarok modell lenni, még ha magasabb lennék akkor sem. De igazán tényleg csak egy magas, jóalakú nő néz ki jól! És nem csak a kifutón!

Egy alacsony nő nem mutat...na jó talán 165 cm felett, de inkább 167 cm+ egy magassarkú.

Egyszerűen egy alacsony nőnek nincsenek hosszú végtagjai, rövidnek, tömzsinek, vagy kislányosnak hat. Hát nem látványos az biztos.


magasnak lenni egy életforma, nagyon jó érzés lehet...lapos cipőben is hosszú lábak, nem érzed magadat egy alacsony gnómnak, magas sarkakon bukdácsoló törpének, akit mindenki a hóna alá vesz.

2011. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Minden adottságom meg van, kivéve a magasságom.. Többen mondták már hogy lenne esélyem.. Portfólióra gyűjtöm a pénzem..
2011. szept. 10. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Minek? A modellek azok modellek. Mi értelme lenne pici és duci lányokat rakni a kifutókra? Nem mutatna jól rajtuk egyetlen(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ruha sem!

Én is alacsony vagyok és kövér(160/63) szóval nem azért mondom...hanem tapasztalatból. Az ilyeneknek csak a zsák áll jól nem a divattervezők magas vékony lányokra szabott ruhakölteményei.

2011. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A modell szakmában a magasság nem egy adottság a sok közül hanem alapfeltétel. Nagyon sokan vannak akiknek meglenne minden adottságuk csak alacsonyak. Persze attól még csináltasd csak meg a portfóliót, próbáld meg, majd meglátod.
2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!