Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek helye...

Lányok! Szerintetek helye Marc Anthony?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. szept. 9. 12:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
helyes
2011. szept. 9. 12:35
 2/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem...
2011. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem kifejezetten taszít...bocsi
2011. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sem helyes, csak nem értem, hogy lehetett egy ilyen szép nő egy ilyen csúnya pasival együtt 7 éven keresztül.
2011. szept. 9. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:

És Pitbull? [link]

Nézzétek meg a rain over me című számuk klippjét is és hogy abba milyenek?

2011. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nagyalbi válasza:
100%

Biztosan sokan vannak, akik erre a kérdésre felkiáltanak: Fúj, dehogy! Ronda! Csontváz! Kifejezetten unszimpatikus! De kapaszkodjatok meg! Legalább ennyien vannak, akik az ellenkezőjére szavaznak. Ott van mindjárt az első felesége, aki szépségkirálynő volt, és még ma is gyönyörű (szintem szebb is, mint JLo). Na és ott a rengeteg rajongó! A Facebookon van olyan page, ami közel félmillió tagot számlál. És ez csak egy a sok közül. Főleg latinok, de akad köztük afrikai, svéd, norvég, lengyel, ukrán, szerb, török és magyar is. Ha nekik azt mondanátok, Marc ronda, hát felháborodnának.

Akik nem csak egy-két klipben látták, hanem mondjuk koncerten is, azok tudják, hogy valami elképesztő kisugárzással rendelkezik. És nem csak a színpadon, hanem az életben is. Partikon szinte folyamatosan viccel, bohóckodik, de nem üresfejű sztár. Kifejezetten intelligens, öt nyelven beszél. Egy csomó jó tulajdonságát sorolhatnám fel itt, ami miatt kifejezetten kedvelhető, szerethető lehet, de ezek inkább, mint embert jellemzik. Ha arra kell válaszolni, hogy férfiként mi vonzza benne a nőket, akkor azt mondanám: udvarolni úgy tud, ahogy csak a latinok. Előzékeny, figyelmes, szinte issza a szavaidat, és minden gesztusával azt sugallja: neki Te vagy a világ közepe! Mámorító érzés, higgyétek el! Tuti levesz a lábadról. Szóval lányok, nem minden a szép pofi, meg a kigyúrt test!

2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Mint egy rossz c*gány...
2011. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14:51...igen,lehet hogy igazad van...sőt a belső tulajdonságok sokszor megelőzik a külsőt...ennek ellenére egy bizonyos határon belül(mondjuk a jó ízlés határán belül<--ami most ugye megint csak szubjektív) a külső is igen mérvadó számomra...persze,hiába helyes a pasi,ha mondjuk bunkó,vagy éppen elfelejtkezik a partneréről....:/ :)
2011. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
úgy néz ki mint egy anorexiás alkoholista vénember
2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 6/9 Időpont 2011-09-09 14:51 válaszával értek egyet.


És szerintem helyes, van benne valami szexi. Persze készültek róla ezerszer jobb képek is (nem, nem profi fotókra gondolok).

Fiatalon szerintem jobban nézett ki, de láttam nemrég egy interjúban ott is aranyos volt.

De én amúgy is hosszú évek óta kedvelem, mint embert. Amikor színpadon van (pláne ha spanyolul énekel) olyan kisugárzása van, hogy le sem tudom írni. :)

2012. febr. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!