Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak?

Vannak olyan oldalak?

Figyelt kérdés
linkeljetek:D:D:D ahol kivalasztom a kepet magamrol es akkor lehet hajakat es ruhakat illeszteni ram?
2011. szept. 6. 18:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ES ha lehet ki is lehet magamat sminkelni
2011. szept. 6. 18:23
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt nagyon szeretem, lehet frizurát, sminket, ékszereket, kontaktlencséket kipróbálni. Csak regisztrálni kell, angol nyelvű, de ez annyira nem akadály.

2011. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz hogy nem magadat öltözteted, de én elvagyok vele.:D

2011. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es destiny95 hogy kell regisztralni mert nem tudtam nem ertettem
2011. szept. 6. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
ott van jobb oldalt fent hogy join for free arra katt-> első sávba e-mail cím kell 2.-ba szintén, 3.-ba felhasználónév, 4.-be jelszó, 5.-be szintén utána start my free membership utána 1. sávba a keresztneved, 2.-ba vezetékneved utána submit-ra katt, utána alul skip-re katt aztán kijön valami reklám azt zárd be, step 2- download-ra katt aztán bal oldalt van hogy upload your own aztán upload a photo-ra katt photo, kiválasztasz a mappáidból egy jó képet, majd bal oldalon be lehet állítani a kép nagyságát fényeket, aztán megjelennek sztárok képei, be tudod illeszteni a hajukat, van egy fekete sáv ott van hogy hair,face,eyes lips stb. próbálgasd, ha valamit nem értesz nyugodtan szólj, remélem érted amit írtam:D:D
2011. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor egy kicsit tobbet nezegetem magamon a hajakat es mindent akkor beszokik egy olyan ize hogy akaroke tagsagi kartyat es nem lehet folytatni mert orokke ugrik be mit csinaljak itt?
2011. szept. 6. 21:04
 7/12 A kérdező kommentje:
daisy95
2011. szept. 6. 21:06
 8/12 A kérdező kommentje:
vagyis destiny95 na:D
2011. szept. 6. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nálam is kijött valami, de én be tudom zárni
2011. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
www.taaz.com
2011. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!