Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a legjobb körömerősítő?

Mi a legjobb körömerősítő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, a leghatékonyabb körömerősítőt keresem, az ára nem számít.

Alapból is erősek a körmeim, hosszúra meg szoktam növeszteni, de most letörtek és életbevágóan fontos hogy visszanőjenek 3 hét alatt teljes hosszúságukra (kb. 2 centi körömággyal együtt). Melyik a legjobb és hol lehet kapni?

(Tudom, hogy Afrikában éheznek, és nekem is van nagyobb gondom, de most ez fontos és kész :-D)


2011. szept. 3. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A progneszteron az egyik legjobb amit patikába lehet kapni receptre, ez a legjobb igen! :D erősíti a körmöket amitől gyorsabban is nő és nem törik, de amúgy meg vannak kifejezett haj és köröm erősítők azok jók ilyeneket adott fórumokon lehet találni, béres haj köröm, revalid, stb.
2011. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Bánó-féle kálcium-kovaföld kapszulát ajánlom, nekem nagyon vacak körmeim vannak, és csak az vált be, pedig sokat végigpróbálgattam (Revalid, Biovanne, Dr.Böhm BőrHajKöröm stb). Kiegészítésként szedj mellé szójalecitint, az is nagyon jót tesz neki!!

(Ha pedig mégsem nőne meg, 2011-ben azon sem kell kétségbe esni, olyan jó műkörmök vannak már.)

2011. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom!

Nem aggódom, hogy megnőnek, mert mindig megnőnek, inkább az a baj, hogy 3 hét alatt-e, mert akkor lesz életem randija, és szeretném ha hosszú lenne, mint általában :-D

2011. szept. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!