Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindig lesz egy rossz szaga a...

Mindig lesz egy rossz szaga a lábamnak a pipőke után. Mit ajánlotok hirtelen, valami házipraktika?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pipőke az cipőt jelent, ugye? Mert én úgy tudom :)


Lehetséges, hogy rossz anyaga van annak a cipőnek azért lesz benne büdös a lábad. Lehet kapni cipőbe fújható sprayt sok helyen, drogériákban hipermarketekben. Tudom, ez nem házi praktika - így hirtelen :))


Egyébként vannak olyan cipők, amiket nem lehet zokni/harisnya nélkül felvenni, mert a lábad izzad benne akkor is ha nem érzed.


A cipőt jól szellőztesd ki, esetleg kis is moshatod de aztán jól szárítsd meg. A lábadat pedig csak megmosni tudod majd esetleg behinteni sima vagy lábhintőporral.

2009. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél bakancsot.

Én nyáron is nagyon sokszor abban járok.

Sokan nem hiszik el, de cipőben hamarabb bele izzad a lábad mint bakancsba, hidd el, tapasztalatból mondom.

Én megvettem a bakancsot 30 ezerért suliba végig abban járok, és nyáron is sokszor...


Amúgy ha már nincs rajtad cipő moss lábad.

Mikor cipőben vagy az utcán nem hiszem hogy szagolgatnák egymás lábát...

2009. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a balerina cipőre gondoltam, köszi a tippeket:)van bakancsom is:)
2009. ápr. 19. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
az a baj ezekkel a kis cipőkkel, hogy marha tuti meg minden csak a legtöbbet nem bőrből vagy textíliából csinálták ezért hiába a zokni vagy harisnya ....büdi lesz a láb. A spray csak átmeneti dolog ami nem űzi el csak fedi a dolgot. Esetleg egy bőr talpbetét talán segít egy kicsit. Vagy még talán hintőporozhatod is. Amúgy nekem is van és nagyon szeretem de egyáltalán nem egészségesek mert ugyebár nincs semmi talpa az meg nem jó és amire te is panaszkodsz az sem egy jó dolog pláne nem hosszútávon....
2009. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél narancsvirág kivonatos hintőport (árulnak az Auchanban 10 forinttal drágább mint a kamillás) kellemes az illat és megakadályozza az izzadást....csaks zórd be a lábad!


De a szagot baktériumok okozzák...szóval erősz sós vizes lábáztatás segíthet....

Őrültebbek gyors domesztoszos lábmosással is próbálkoznak...de azt csak saját felelősségre...

2009. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!