Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


Az oldalt lévő képekkel tudsz navigálni

1. kép: legújabb bejegyzés

2. kép: rövid bemutatkozás

3. kép: chat

4. kép: cserék

5. kép: archívum, és kreditek.


És mit gondolsz a stílusról, amiről szól? Lennél rendszeres olvasó?


2011. aug. 31. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

MIért akarnék egy idegen, átlagos kamaszról olvasgatni, hogy hol biciklizett, meg mit vásárolt, meg ilyesmi?


Na haragudj de akit ez leköt, annál valami nem stimmel.....egy idegen kamaszlány hétköznapjait olvasgatni..

2011. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Jó a válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik. bocs. és mi az ott a nagy rózsaszín semmi?! uncsíí.. és aki nem tudja hogy melyik kép mit jelent? azért ott lehetne hogy az micsoda istenemmm... nagyon unalmas az oldal... nem tetszik a stílus, és nem lennék rendszeres olvasó! ez az utolsó és első hogy megnéztem... ez egy személyes blog akar lenni? mert ha nem, akkor hülyeség kiirni hogy itt aludtam.. itt voltam... "legújabb bejegyzés" alapján biztoa aranos vagy, tetszik ahogy leírod a dolgokat. szép azért az oldal, de kéne még bele sok minden! és a jobb oldallal mi lesz?? marad üresen??!
2011. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,szerintem is uncsi...Egy teljesen átlagos tizenéves életét éled,felesleges olyanról írnod hogy bicikliztél és sorozatokat néztél...Ilyet nem olvas el senki.nem értem azt a részt se ahol le van írva hogy műszempilla meg szemfesték.kivánságlista?aranyos meg minden,hiszen még gyerek vagy,de szerintem inkább maradj a naplónál.amúgy a képek mellé tényleg írhatnál valami ami elirányít!

de fel a fejjel,lesz ez még jobb is!

2011. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tök jók azok izék amikro mozgatod az egeret:D
2011. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!