Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen máshogy lehet kinézni...

Teljesen máshogy lehet kinézni fényképeken, mint élőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek van olyan, hogy valaki teljesen máshogy nézzen ki egy fényképen, mint élőben? úgy hogyha nincs rajta semmi smink és photoshoppolva sincs...volt egy rossz tapasztalaton ezzel kapcsolatban, ahol eléggé megbántottak ezzel...

Légyszi értelmes válaszokat írjatok!


2011. aug. 29. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
igen. rengeteget számít a szög. így pl aki 100 kg, fotón lehet 60 :D meg ilyenek. pici szeműből nagyszemű, kismellűből nagymellű, stb. de ezek inkább a mesterkélt béna fotóbeállításokon vannak.
2011. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
én csak azt tapasztaltam, amit az első is írt, hogy fényképen vékonyabbnak nézhet ki valaki :)
2011. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Előfordulhat persze, sok olyannal találkoztam már.
2011. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyan van,hogy a tükörben tök szépnek látom magam (nem egóból mondom) fényképem megy olyan fejem van hogy hihetetlen ._. és nem tudom melyiknek higyjek :/
2011. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
fényképen meg*
2011. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:18


ismerős helyzet :/

2011. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát sajnos ezzel a tükrös dologgal én is így vagyok, kb 100 képet kell készítenem magamról, ha akarok legalább egy elfogadhatót kapni...:/ am csak az arcomra értettem, mivel a múltkor találkoztam egy fiúval, aki előtte csak képen látott és élőben meg szinte leb@szott, hogy teljesen másnak adom ki magam, mint aki valójában avgyok és máshogy nézek ki, holott az is egy egyzserű kép volt, amin se kifestve enm voltam se photoshopolva nem volt stb...:/
2011. aug. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!