Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Art models-hez elmentünk...

Az Art models-hez elmentünk anyával kitöltöttük a jelentkezési lapot le is fotóztak de már vagy 2 hete volt ez. Szóval mikor tudom meg, hogy kellek-e vagy sem?

Figyelt kérdés
valaki olyan válaszoljon lécci akinek már van ebben tapasztalata :)
2011. aug. 28. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi de sztem nem látnak benned fantáziát ,különben már írtak volna.
2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát rendben...
2011. aug. 28. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg még annyit tehetsz hogy vársz még egy hetet és ha továbbra is csend, akkor rájuk telefonálsz.:)
2011. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Hány éves vagy? ( csak mert én is jelentkezni szeretnék az Art models-hez, mert mondták h szép az arcom meg az alakom...) Én 13 éves vagyok... Légyszi elmondod hogy zajlik ez az egész válogatás? Hova kell menni, hogy kell felvenni velük a kapcsolatot? A válaszodat előre is köszi. ;)
2012. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is voltam az art modelsnel. ha azt mondtak, h ertesiteni fognak a castingokrol, akkor valoszinu, hogy fognak, en kb marciusban voltam naluk es azota csak ketszer kuldtek castingra, az egyik az kinder bueno reklam.volt a masik meg egy sokkal jobb, es en pont nem mentem el a jobbra sajnos, es attol tartok hogy emiatt igy nem is igazan foglalkoznak velem, pedig vegre egy ugynokseg ami jo! engem anno facebokkon megtalaltak az attractive ugynoksegtol,bementem hozzajuk, de nem kellettem nekik, es aztan ok ajanlottak az artmodelst. hajra!
2013. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!