Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mielőtt képet készítetek, mit...

Mielőtt képet készítetek, mit csináltok magatokon, hol fényképeztek, milyen fényképezővel?

Figyelt kérdés

Amikor én képet szeretnék csinálni,és megcsinálom magam úgy ahogy, akkor a képen tök randa leszek,pedig élőbe azért jobb..:o

Ti megkértek mást, hogy fotózzon le titeket(pl facebookra) vagy tükörben pózoltok?vagy hogy?:D Illő lenne 1-2 képet csinálnom fb-re.


2011. aug. 24. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:

és ha fényképezővel fényképeztek, melyik üzemmódot használjátok? (automatkus, makró,stb.)

Köszi. :D és bocsi ha esetleg furcsa kérdés,csak érdekel.

2011. aug. 24. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Carrá sminkelem magamh, aztánh bemegyek a fürcsibe, átveszem a legk*vásabb ruhcsim, majd csücsöritek, kidobom a dudáim és klikk! Készhen is wan a tükrös képem^^_

Ez az igazság, de ilyen választ ne várj.

2011. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, photoshoppolod utána, ha rosszak a fények vagy valami. Nem egy nagy valami.
2011. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van amikor tükörben automatikus üzemmódra állítva :) (FujiFilm Finepix JX200 fényképezőm van).

De a legtöbbször kint a szabadban és akkor természetesen nem tükörbe, hanem magam felé fordítom a kamerát:D Vagy megkérek vkit. És ekkor is automatikus üzemmódot használok.

2011. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

segítene valaki 1-2 trükköt photoshopban?2éve használom,de csak képkivágásokra, designra, ill. maximum retusálni tudok,de azt se nagyon,csak 1-2 olcsóbb trükkel.Fényeket hogy tegyek a képre?:D

kösz amúgy a válaszokat.

2011. aug. 24. 19:04
 6/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

sz.rrá sminkelem magam, felveszem a legk.rvásabb rucim, bemegyek a fürdőbe és klikk.


najó, csak majdnem. két egész képet csináltam magamról közösségi oldalra, profilnak, nem jellemző hogy lövöm jobbrabalra a képeket magamról. azt pedig a következőképpen: buli előtt, hoyg ne kelljen feleslegesen sz.rrá sminkelnem magam és csak azért kiöltözni, be a tükör elé (mert az önkioldóhoz ostoba vagyok) és klikk, azután pedig painttel (! :DDD ) nagyon gondosan levágtam a széleit a képnek, hogy ne látszódjon hogy tükörben készült.


trükkös kis p*csa vagyok én, nem ám majd rámkenik h tükörbe fotózkodom :DDDD

2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szamóca,ez jó volt :D ááá,én sem vagyok a 100képeknek a híve:D facebookot is csak most fogok csinálni.:o
2011. aug. 24. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
felveszem a legdögösebb rucim,kisminkelem magam(nem a kép kedvéért,akkor fotózok mikor egyébként is készülök valahová)én tükörbe szoktam,de nem azért mert nem ismerem az önkioldót,hanem mert a tükörben úgy nézek ki mint a valóságban,ha pedig közvetlenül az arcom fotózom a fények miatt teljesen eltorzulok:DD
2011. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nah,akkor én:

Nagyon unatkozok,nincs itthon senki.Felveszek egy olyan pólót,amiben nem látszok túl dagattnak.Hajam kiengedem,legfeljebb valami masnit vagy csatot rakok bele.Szememre szempillaspirál,arcra alapozó muszáj nálam,szájra szép rózsaszín szájfény.Kimegyek a tornácra,van egy hely ahol úgy le tudom fotózni magam,h nem látszanak a bőrhibáim.A telóm (Samsung gta s5230) kameráját nappali fény módra állítom.Aztán magam elé tartom,csinálok úgy 69245457857 képet,abból kb 2-re azt mondom,h "huhh,ez nem is hasonlít rám,úgyh jó lett".Aztán megnyitom a sumo paint nevű online képszerkesztő programot,amit tök egyszerű használni.Világosítok a hajamon meg a szemem színén.A képre rakok jó sok színt meg kontrasztot,oszt mehet is fészre,meg jöhetnek a lájkok ^^

2011. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én megcsinálom a hajam, felveszek valami csinos (vagy új:D) ruhadarabot, kisminkelem magam, csinálok 10 ezer képet amiből kb 1 lesz annyira jó hogy felrakjam FB-ra:D ja és nem tükrösek, hanem vagy önkioldó vagy arc:)
2011. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!