Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan es mivel...

Lányok, ti hogyan es mivel szeditek le odalennt a szőrt?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és zavar hogy odalennt szőrös vagyok. Elöl és hátul is leszeditek a szőrt, es mivel?
2011. aug. 24. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

borotvával

15/L

2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal gyantáztatom. Nem szeretem azt se, ha egy csík meg van hagyva, minden egyes szálat leszedetek. Elöl is, és hátul a fenekem körül is.
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 17/L. Amúgy szerintem megéri, mert nekem már első gyantázás után feleannyi szőr nőtt vissza és sokkal puhább, vékonyabb, valamint növekedés közben nem szúr és nem pattog ki mint borotválásnál. És elég 3 hetente foglalkozni vele, nem kell 2 naponta...
2011. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam elöl hátul. A gyantát még nem próbáltam ott, szerintem ott nagyon fáj, meg hát én el nem megyek kozmetikushoz ilyet csináltatni
2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is borotvával, elöl-hátul. Nem egyszerű feladat, de nem is lehetetlen. Valahogy nem akarok ezzel kozmetikushoz menni, nem tudom miért, de így alakult.
2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A külső területeket epilálóval,ha kifeszítem a bőrt nem fáj,nem is nő vissza olyan hamar és a bikiniből végül is az a rész "lóg" ki.Beljebb borotva.
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha éppen időm és pénzem is van rá, akkor kozmetikussal gyantáztatom. Ha csak időm, akkor magamnak gyantázom. Ha egyik sem, akkor epilátorral megyek rá (igen, egész bent is), azt is meg lehet szokni.
2011. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!