Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak hosszú haja...

Ha egy lánynak hosszú haja van de nem áll jól neki akkor levágassa rövidre? Azért kérdezem mert tudom h a hosszú haj nőiesebb és a fiúknak jobban tetszik

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más áll jól. A hosszú hajjal vigyázni kell, mert csak úgy szép, ha ápolt. Nem úgy értem, hogy valaki nem ápolja, csak vannak akik csinálhatnak vele bármit, olyan ápolatlannak hat.
2011. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
esetleg küldenél egy képet?
2011. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem áll jól neki, és nem is érzi magát úgy jól,akkor vágassa le persze :)) lehet a rövidebb haj is szép
2011. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ne olyan nagyon rövidre vágasd, hanem mondjuk vállig érőre, és ha akarod, akkor vágass egy kis frufrut, vagy valami fazont, ami tetszik neked =).....de rövidre soha ne vágasd, mert nővérem is megbánta, alig bír visszanőni neki, mert annyira rövid :S
2011. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, milyen a lány. Én még nem láttamm olyat, akinek megfelelő frizurával elkészítve ne állt volna jól a hosszú haj. Csak sokan nem próbálkoznak és nem találják meg a megfelelő frizurát.
2011. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 monster under yo bed ***** válasza:
70%

Egyik ismerősöm is azt hitte, hogy jobban nézne ki, ha levágatná a haját rövidre... meg is tette és azóta úgy néz ki, mint egy leszbikus. :)

Szóval csak óvatosan.

2011. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem már volt rövid hajam és a barátaim szerint jobban ált mint ez a hosszú viszont akkor az volt a tapasztalatom h a fiúk nagytöbbségét nem annyira vonzotta és ezért tartok tőle most. viszont a hajam vékonyszálú és kicsi a fejem ezért nem mutat valami jól a hosszú haj
2011. aug. 22. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vágasd le, de ne csutira:))) az ilyen haj nagyon tetszik nekem, csak sajnos nekem nem állna jól:S


[link]

2011. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olyasmi hajam van amit az elözö belinkelt és imàdom :) elötte hosszú volt de mindenki mondja h jól àll és még nöiesebb is lettem töle :) és nagyon kényelmes!
2011. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen az ápolatlan hosszú haj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011-es hajdivat:

[link]

2011. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!