Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Kellene fogynom? Hány évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. aug. 21. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes az alakod :) 18lehetsz talán? :D
2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kicsit fura az arcod.Nem kéne fogynod jó így az alakod.16,17,18 éves lehetsz.
2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Toborc ***** válasza:
Szerintem szép vagy :) és a ezekröl a képekröl nézve a súlyod is jó, a magasságodhoz kell enyni (nem szeretem a csontvékony lányokat) mai világban nehéz megmodani h ki hány éves, de én 17 körül saccollak (kiváncsi vagyok hány éves lehetsz :)
2011. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jol nezel ki,mondjuk a melledet nem latni egyik kepen sem.en 18-20ra tippelek.21/f
2011. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem az alakoddal semmi gond nincsen az arcodra azt mondanám h helyes semmiképp sem csúnya de nem is az a nagyon szép, talán az is visz le belőle, h nem jó a szemöldököd, nemtom nekem valahogy nem tetszik a vége próbáld meg egy picit másképp szedni, úgy, h ne menjen le ennyire a vége, legyen picit ívesebb, ha viszont nincs hozzá szemöldököd, akk szemöldökceruzával húzd ki, én is így csinálom.

am összességébe így lányos szemmel nekem az lenne véleményem ha velem szeme jössz az utcán h egy jó csaj vagy aki,17 éves körüli.

17/L

2011. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csinos és szép vagy:) 17-18 lehetsz :)
2011. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szép vagy és ezt te is tudod magadról :)ha szépen kérem megmondod hogy milyen hajfestéket használsz? nagyon tetszik a hajad.. :D
2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17 körül lehetsz, jól nézel ki, jó alakod van, az arcod is tetszik, a képek viszont nem, szerintem belőled többet is ki lehet hozni. (Nem idióta pic$ák pózolására gondolok, meg nem is arra, hogy legyen rajtad 1 kg smink, de valahogy nekem ezek a képek nem jönnek be... De Te jól nézel ki.)
2011. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jól nézel ki tényleg:) szép a bőröd, aranyos az arcod, és jó az alakod. :)

olyan 18-nak tippellek

2011. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

jó vagy így,ahogy vagy :) és kb 17-18 lehetsz


18/L

2011. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!