Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan dönthetem el, h. jó...

Hogyan dönthetem el, h. jó pasi vagyok vagy sem? Kor is légyszi.

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat, ha lehet...
2011. aug. 20. 23:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
20 vagyok.
2011. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Persze, az tuti, hogy vannak csak mondjuk az nem mind1, hogy az elvárások az arcnál megállnak, vagy elmennek egészen a szempillákig :))
2011. aug. 21. 00:27
 23/44 A kérdező kommentje:
Akkor adj címet, az is segít :)
2011. aug. 21. 00:32
 24/44 anonim ***** válasza:
cim01@citromail.hu
2011. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
hát nagyon szomorú vagyok :( mert írtam egy nagyon jó elemzést és tanácsokat tippeket linkeket és nem küldte át és nem mentette le :@:@ ezért be kell érj egy kevésbé jóval és ha nem baj ide írom
2011. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
ának időpontja: ma 00:4818/N voltam mindjárt újra megírom xD és ha enm baj akkor ide :S
2011. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Nem mondod, h. elveszett a jó elemzés :OOO Kár, de azért a lényeget írd le légyszi... Tőlem jöhet ide is, és ne cenzúrázd :)
2011. aug. 21. 00:56
 28/44 anonim ***** válasza:

Haj: azzal mindenképp kezdened kéne vmit mert elrontja az összhatást

Bőr: a képen szép bőröd van 

Bőrszín: nem írtam előzőleg de nagyon szeretem ha egy pasinak barna a bőre és sztem sok lány így van vele általában a csajok egy sötét bőrű sötét szemű hajú pasiról ábrándoznak 

Test: nem kell sok mindent csinálni ajánlom neked a heti 3x-os futást h kicsit karbantartsd magad tested átlagos 

Ruha: átlagos ill. átlag aluli ruhákban járkálsz :S értem itt a felsőidre. Mivel barna bőröd van így a fehér szín tök jól állna rajtad a kevesebb néha több fontos h letisztult színeket használj így nem tudod majd elrontani a vásárlásod  fehér fekete zöld kék színek simán mennek hozzád mutizok néhány linket  [link]


[link]

[link]

próbálj egyszínű ruhákat 

Örülök h mosolyogsz a képen még ha egy kicsit erőtett is fontos a jó kisugárzás.

2011. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Azt mondod, inkább vágjam le a hajam, vagy mit csináljak vele ?:)
2011. aug. 21. 01:02
 30/44 A kérdező kommentje:
Amúgy ha így elsőre meglátnál, akkor szóba állnál velem, vagy elsőre elküldenél ?
2011. aug. 21. 01:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!