Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Huszonéves trendi csaj, hogy...

Huszonéves trendi csaj, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
alak, testarányok, hajszín-hossz, szemszín, ruházat...stb
2011. aug. 20. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Menj végig az utcán, és nézd meg a többi tucatnőt, és látni fogod. Ez a baj, alig van olyan nő, aki magát adná ...
2011. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vékony, széles a csipője,hosszú a haja és barna vagy szőkés barna, szeme sminkelt, ruhája elegáns és laza.
2011. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul vagyok már ettől a tucatozástól(ez is csak itt terjedt el).. Ha valaki felmer venni valami divatos ruhát, ami jól áll neki itt egyből letucatozzák. Szerintem nem létezik tucat ember, mert nem létezik két ugyanolyan ember. Vannak akik nem akarnak ellenszegülni a divattal, mert magukénak érzik. Ennyi.

Én mindenféleképpen nőiesebb, elegánsabb, de fiatalos ruhadarabokat tudok elképzelni egy 20 fölötti trendi csajnak, ebbe beletartozik a magassarkú, egybe részes ruhák, nőiesebb farmernadrágok, a fehér ing, ceruza szoknya, egyszerű minta nélküli testhez simuló dekoltázsos póló, egy szép kardigán, szövetnadrág, alkalmakra kis fekete ruha(ami ősszel lehet akár bőrből is). Hajszín, hajhossz... hát kinek mi áll jól, de a pasik egyértelműen a hosszabb hajú lányokra voksolnak, legalábbis a környezetemben. Én szoktam különlegesebb fiatalos kontyot csinálni magamnak, oldalcopfot, sőt most a két copf is trendi tud lenni. Ha rövidebb hajat szeretnél akkor legyen élénkebb színű.

25N

2011. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!