Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ricinusolaj hajhullásra?

Ricinusolaj hajhullásra?

Figyelt kérdés
Ma akarom kipróbálni a ricinusolajat mert nagyon hullik a hajam! Mennyi pakolás után veszek észre változást? már az első után is?
2011. aug. 18. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ricinusolaj hajhullásra nem tudom mennyire fog hatni, az inkább csak "növeszti" a hajat,d e sokan ebben is kételkednek, ugye amennyi ember, annyiféle haj...am nekem hullani kezdett tőle, illetve itt az odlaon több kérdésnél is olvastam, hogy pár embernek elkezdett hullani a haja tőle...de probáld ki azért neked hátha beválik, viszont, ha nem, akkor a bánfihajszeszt ajánlom, nekem az megállította a hajhullást és dúsabb is tőle kicsit.
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem azt mondt a gyógyszertárba a nő h jó rá csak nehezen lehet kimosni! és a bánfi mennyibe kerül?
2011. aug. 18. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok, biztos jó rá valakinek, nekem nem jött be, de mondom midnenkinek más típusú a haja, lehet neked csodákat fog vele művelni:) am egyzseri mosással kijön, egyáltalán enm nehéz:) bánfi hajszeszt kb 1000 ft-ért vettem, 250 ml-t.(sokáig elég)
2011. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!