Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a fogat (KÉP!...

Szerintetek ezt a fogat (KÉP! ) érdemes lenne fogszabályzóval javítani, vagy nem olyan gáz így?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszi segítsetek! Szerintetek fogszabályzó után szebb lenne? (Félek, hogy nem, mert a formája alapból nem szép..)


Őszinte válaszokat...:) Előre is nagyon köszi!!


2011. aug. 14. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fontos, szép fogaid vannak.


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:19


5 év?:O Jesszusom, de miért?

2011. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:19 vagyok:)

hát... azért lett belőle 5év, mert 3év állandó+2 éjszakai előtte. :)

bocsi, ha félreérthető volt, de ez az eddig 5év úgy egyben volt egy jóóónagy adag kínzás...:)

2011. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kinézetével nincs igazából gond, de hogy érdemes lenne-e azt egy fogorvostól kérdezd meg. Attól, hogy ránézésre nincs gond vele, még lehet rossz a harapásod, attól pedig tönkremennek. A fogszabályozás nem csak esztétikailag szükséges.
2011. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az orvosommal már nagyon-nagyon régen megbeszéltük, azt mondta, nincs vele semmi gond fogászati szempontból... Esztétikailag meg... ahogy döntök.
2011. aug. 15. 19:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek, felesleges lenne annyi pénzt kiadni a fogszabályzóra.... Hány éves vagy? 18 felett elég koltséges :S én is elmúltam 18 de nekem mindenképpen lesz max 1év múlva.
2011. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 vagyok, szóval még "olcsón" megcsinálnák. Ezért gondolkozom rajta erősen...
2011. aug. 16. 17:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Szép lenne a fogszabályzás után is :) Ráadásul (ha ez segít) a fogszabályzó ma már nagyon divatos :D
2011. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem vészes a fogad, de hamar rendbe jönne az biztos sztem pár hónap után már látnád rajta a változást, ha fent lenne a fogszabi, de persze egy 1 év sztem az a minimum. nekem is kb addig volt fent, 1 és fél év kb. de hidd el nem tűnt, annyinak, nagyon hamar megszoktam! :) szerintem nyugodtan csináltasd meg, én nem bántam meg!

én azt sajnáltam, mikor levették a fogszabimat:(

de legalább szépek a fogaim *-*

2011. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!