Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerülnek ezek a...

Kb. mennyibe kerülnek ezek a kozmetikai dolgok? Nem kell a legmárkásabb, legdrágább de azért tartós legyen.

Figyelt kérdés

Szóval még nem nagyon vásároltam ilyeneket és nem tudom mi mennyibe kerül.Viszont most sok mindent kell vennem még a kozmetikai cuccok mellett és fel szeretném mérni,hogy mennyibe fog ez nekem kerülni.

Tehát ezek kellenek:

-szájfény.

-alapozó./nem a por,hanem a másik fajta,annak mi a neve?:S/

-körömlakk./egyszínű/

-szempillafésű/olyan kéne,aminek egyik oldala fésű a másik meg ecseteses./


Előre is köszi a válaszokat!(:

14/L


2009. ápr. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

-Szájfény olyan 800 ft.

-Alapozóra kell adni,mert nem szép,ha csomókban áll az arcodon.Bár én nem használok,mert félek hogy leizzadom,elkenem,vagy hogy nem tudom szépen felkenni az arcomra, de szükségem sincs rá.Szóval ez olyan 2000-2500.Vagy több,ez tőled függ.

-Körömlakk 6-700 ft.És ez már egy márkásabb.

-Na,ez megint egy drágább dolog,javasolni nem tudok, mert én nem használok tust (azt is elég nehéz megtanulni helyesen használni),úgyhogy az is olyan 2000 ill. 2500 körül mozog.


Jó sminkelést.:)

(14/L)

2009. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szájfény ami jó van 600ft körül is.az alapozó ha középkategóriás,mondjuk loreal,3000-3500.

körömlakk 500.

szempillaspirál 1800-2500,amik már jók.

2009. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja!és akkor te nem a por alapozóra gondolsz,hanem a folyékonyra?
2009. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szempillafésűt keresel vagy spirált? a kettő nem ugyan az. spirált már írtak a többiek, a fésű meg 300-400 ft, de rossmannban lehet kapni 600ért olyan csomagot, amiben van ilyen fésű, meg mindenféle sminkecset.
2009. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi.

nekem fésű kell

2009. ápr. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!