Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyikük a szebb? Miért?

Melyikük a szebb? Miért?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik lány a szebb?Miért?Értem melyikük vékonyabb,melyiküknek jobb a testalkata vagy az arca?


[link]


[link]


2011. aug. 12. 13:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
2. csaj már feltette vagy 2-szer ezt a kérdést..
2011. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
igen, enis pont ezt akartam, hogy kedves 2., ha önbizalom hianyba szenvedsz, vagy csak magadat akarod fényezni akkor kerlek szedj fel egy nyomorekot aki agyon fog dicsergetni es nemkell nekünk! köszi a megertesedet!
2011. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Második. Szebb a haja és érettebb. Bár az első aranyosabb.
2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
második:D
2011. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
nah,én vagyok a második képen látható lány.egy:igen tényleg fölraktam már ide a képem,hogy h nézek ki,mert utálom magam és az volt a kérdés,hogy min változtassak.kettő:ezt most kb@szottul nem én raktam föl,már like combatra is fölrakták ezt a kérdést vagy négyszer és baromira elegem van abból,hogy van egy ember aki minden franchoz fölrak engem,már egyszer úgy is fölraktak h levágták a fejem és kiírták kérdésnek:ez a mai idál alakra?szánalmass.és akkor vagy két oldalon keresztül le anorexiás k*rváztak.szal ez volt az utolsó h valaki ide fölrakott,még jó h nézegetem ezt a kategóriát meg a fogyokórásat is.rem megtudom az ip címed és ha kiderül h az vagy akire gondolok annak nem lesz jóvége.az itt leírtakat meg figyelembe sem veszem,ha nem vagyok szimpatikus arról nem tehetek
2011. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Naná, majd be is vesszük ezt a mesét!
2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban igaz amit leírtál, utolsó előtti, akkor az itteni moderátoroknak írhatsz mert aki feltette a képedet, visszaélést követett el, tehát törölni fogják kérdést, és talán ki is tiltják a kiíróját.
2011. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
nem érdekel beveszed-e:DDam meg már az egész nem érdekel,mert a másik kettő sem azért ment föl mert annyira pasizni akarok,hanem mert nem éreztem jól magam a bőrömben.am meg ha ez érdekelne,hogy szebb vagyok-e ennél a lánynál akk megkérdezek egy olyan embert akivel mindketten jóban vagyunk,nem szeretem kellemetlen helyzetbe hozni a barátaim,főleg nem azokat akiket nagyon szeretek,ezért elvből nem rakok fel ilyen hülye összehasonlítgatósat.am meg ez a kép ami rólam fönn van elég régi,már a hajam is rövid lett...;)
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nekem egyértelmáen a 2. a szebb
2011. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a második szebb,legalábbis az arca, az alakja is jobb talán bár nehéz megmondani ilyen ruhában, viszont mind2 lány hasonlít egymásra
2011. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!